فراموش کردم
اعضای انجمن(413) قوانین ارسال مطلب
جستجوی انجمن

فدراسیون دوچرخه سواری ایران حمایت نمی کند

درج شده در تاریخ ۹۲/۰۳/۲۶ ساعت 12:35 بازدید کل: 298 بازدید امروز: 201
 

خیلی از دوستان تماس می گیرند و درمورد حمایت فدارسیون دوچرخه سواری در مورد پشتیبانی از سایکل توریست های ایران سوال می کنند.در جواب، متاسفانه چنین برنامه ای را ندارند.شرکت های ایرانی و ارکانها هم تمایلی به این کار ندارند.مگر اینکه شرایط ویژه ای باشد.یا اینکه از طریق روابط خاص این کار صورت پذیرد.

در این چند سال تجربه دوچرخه سواری در ایران و خارج ایران، این حمایت را ندیدم.حتی سفارتهای ایران هم در خارج از ایران تمایل چندانی به مهمان نوازی حتی برای اسکان ندارند.لذا پیشنهاد می شود.هیچوقت روی این ارکانها برای سفر با دوچرخه جهت حمایت ، برنامه ریزی نشود.بیشتر به خلاقیتها و توانایی های فردی خود امیدوار باشید.هر چند امکان دارد.در این راه خیلی از مردم و شرکتها در خارج از ایران حمایت کنند.اما مواظب عواقب آن باشید.و کمک همه را قبول نکنید.چرا که ممکن است.برای شما مشکلی ایجاد شود.قبل ار سفر دوستان خودرا در این کشورها که بیشتر دوچرخه سوار و یا توریست و علاقمند به توریست هستند.جهت اسکان و مساعدت انتخاب کنید.

سعی کنید حامل یک پیام ویژه و چشم گیر باشید.که جلب توجه کند.در آنصورت محبوبیتتان بیشتر خواهد شد.و در راه همه از دیدنتان ابراز خرسندی خواهند کرد.

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۲/۰۳/۲۶ - ۱۲:۳۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (4)