فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 7054


درباره من

چه خبر از طرح آبرسانی به شهر و تجهیز بیمارستان با دستگاه های سی تی اسکن و ام آر آی؟!

درج شده در تاریخ ۹۳/۰۸/۲۶ ساعت 22:08 بازدید کل: 68 بازدید امروز: 67
 

متاسفانه اغلب فقط در فصل گرما موضوع طرح آبرسانی مورد توجه مسئولان و نمایندگان محترم قرار گرفته و هر یک از عزیزان برای به ثمر رسیدن این طرح پیگیری جذب بودجه و پیگیری به ثمر رسیدن این طرح را اعلام می کنند ولی در عمل خبری نیست! مسئله ای که در اینجا مطرح می شود این است که چرا مسئولان به طور شفاف زمان به ثمر رسیدن این طرح را اعلام نمی کنند و این مسئله در فصل سرما به باده فراموشی سپرده می شود در حالی که اکثر همشهریان عزیز روزانه با مشکل کیفیت پایین آب شرب شهرمان دست و پنجه نرم می کنند.

 

مسئله دیگر افزایش بیماری هایی از قبیل : سنگ مثانه و کلیه، نارسایی های کلیوی و... در بین همشهریان عزیزمان است که اگر آمار دقیقی از این نوع بیماری ها در شهرمان گرفته شود و با آمار دیگر شهرها مقایسه شود به تفاوت فاحش آن پی خواهیم برد! 

 

عزیزان نماینده خود واقف به پر خطر بودن راه میانه_تبریز هستند پس چرا در رابطه با وعده و وعیدهای داده شده در رابطه با تجهیز بیمارستان شهرمان با دستگاه های سی تی اسکن و ام آر آی هیچ اقدامی صورت نمی گیرد. آیا منتظر این هستیم در فصل سرما که خطر این راه صد چندان می شود باز نیز خدای ناکرده تعدادی از همشهریان عزیزمان که برای استفاده از این خدمات به شهر تبریز مراجعت می کنند را در این راه پر خطر از دست بدهیم؟!

 

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۳/۰۸/۲۶ - ۲۲:۰۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (5)