فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 7054


درباره من

آقای شهردار مگر نباید قانون برای همه شهروندان یکسان اجرا شود؟

درج شده در تاریخ ۹۳/۰۸/۱۴ ساعت 23:42 بازدید کل: 45 بازدید امروز: 43
 

با عرض سلام، ادب و احترام

آقای شهردار آیا شهرداری نباید در همه جهات نسبت به همه شهروندان نظر یکسانی داشته باشد و تفاوتی بین شهروند با شهروند دیگر قائل نشود؟ آیا از نظر شهرداری شهروند درجه یک و دو داریم؟!

چند سالی است که ساخت و ساز آپارتمان ها در شهرمان رونق گرفته است و شاهد ساخت و ساز در همه نقاط شهرمان هستیم.در اثر مراجعت به نقاط مختلف شهر آپارتمان هایی را مشاهده می نماییم که قبل از ساخت آپارتمان این خانه ها به صورت شمالی بودند و حیاط خانه شان رو به خیابان بود و در پروانه ساخت جدید مجوز ساخت به صورت جنوبی داده شده است که نمای ساختمان رو به خیابان قرار می گیرد و حیاط پشت خانه که اینچنین به صورت جنوبی یا ساخته شده اند و یا در حال ساخت هستند که متاسفانه تعدادشان کم هم نیست! از جهت دیگر در اثر صحبت و ارتباط  با  همشهریان عزیزمان متوجه این نکته می شویم که این نوع مجوزها به صورت سلیقه ای داده می شود!!! موقعی که همشهریان به شهرداری برای دریافت چنین مجوزی مراجعت می کنند و درخواست می دهند با غیر قانونی بودن صدور این نوع مجوز ساخت از طرف شهرداری مواجه می شوند!!!

در اثر کمی تردد در سطح شهر به تعدادی از این ساختمان های در حال ساخت و ساخته شده برخورد می کنیم که به صحت سخنان همشهریان عزیزمان پی می بریم که به ذکر تعدادی از آنها می پردازیم: خیابان شهید نوری (در حال ساخت)، خیابان استقلال نبش کوچه قدس جنوبی (در حال ساخت)، خیابان شهید چمران(در حال ساخت)، معلم جنوبی، خیابان شهید نیکنامی و... که ذکر همه موارد در این صفحه نمی گنجد.

سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که توجیه این نا عدالتی ها چه می تواند باشد؟! آیا  اگر قانونی هست نباید برای همه شهروندان یکسان اجرا شود؟! آیا در سالی که مقام معظم رهبری آن را با عنوان " سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" مزین فرمودند و چشم انداز روشنی را برای همه مسئولان ترسیم نمودند نباید همه در آن جهت تلاش کرده و قدم برداریم تا به آن نقطه ایده آل برسیم؟ آیا این است مدیریت جهادی حضرتعالی؟! انشاالله روزی شاهد آن باشیم که شهرداری به رسالت خود درست عمل کند.

 

 

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۳/۰۸/۱۴ - ۲۳:۴۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (3)