فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 7054


درباره من

داستان ارتقاء شغلی شخصی از رانندگی در اداره بووق با مدرک سیکل به استادی دانشگاه! کارشناسی دادگستری! و... با استفاده از...

درج شده در تاریخ ۹۳/۰۸/۱۴ ساعت 23:34 بازدید کل: 46 بازدید امروز: 45
 

روزی روزگاری شخصی بود که شغل رانندگی در اداره بووق را بر عهده داشت این فرد آدم زیرک و آب زیرکاهی بود . این شخص با گرفتن مدرک دیپلم با استفاده از ... از مدرسه بووق به تحصیل ادامه داد و شروع به گرفتن مدرک کارشناسی از دانشگاه بووق کرد! و بعد از گرفتن مدرک کارشناسی رشته کشت و زرع شروع به گرفتن مدرک کارشناسی ارشد رشته کشت و زرع با استفاده از ...کرد! سوالی که در اینجا مطرح می شود اینست کسی که به کمک مدرسه بووق مدرک دیپلم خود را گرفته چگونه میتواند با این سطح سواد مدرک کارشناسی ارشد خود را بگیرد و همزمان در چند پست مهم نیز گمارده شود؟!!!

 

موضوع دیگر اینست که این شخص علاوه بر این که در دو اداره همزمان مسئولیت مهمی را بر عهده دارد همزمان  استاد دانشگاه!  کارشناس دادگستری! و... نیز هست. از طرفی این شخص همزمان سعی در انتصاب خود به عنوان رئیس اداره بووق با استفاده از ... بود که خوشبختانه یکی از نماینده های خدوم  از این موضوع با خبر و از اجرای آن جلوگیری بعمل آوردند. ولی در عوض ایشان دوست صمیمی خود را به هر طریقی به ریاست اداره بووق گمارد که این شخص آدم ضعیف و بی اراده ای است و از خود اراده ای ندارد و ایشان در عمل رئیس پشت پرده اداره بووق است.

 

آیا به نظر شما این کار درستی است که جوانان عزیزمان در حسرت پیداکردن یک شغل ساده یاشند و اشخاصی همزمان سه یا چهار شغل داشته باشند؟

 

آیا به نظر شما این داستان واقعی است یا ساخته و پرداخته ذهن نویسنده است؟@@@

 

قضاوت با شماست . باتشکر از توجهتان

 این داستان ادامه دارد...

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۳/۰۸/۱۴ - ۲۳:۳۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (5)