فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 7054


درباره من

آقای شهردار آیا مناطق کم بضاعت شهر جزء شهر محسوب نمیشود؟!

درج شده در تاریخ ۹۳/۰۶/۳۱ ساعت 19:19 بازدید کل: 100 بازدید امروز: 99
 

چند سالی است که در اثر رفت و آمد به نقاط مختلف شهرمان متوجه تبعیض هایی که در ارائه خدمات شهری بین مناطق مرفه نشین و کم بضاعت شهرمان است قرار می گیریم و  متاسفانه اطلاع رسانی نکرده و اعتراض خود را به عملکرد ضعیف شهرداری نشان نمی دهیم. آقای شهردار چرا باید مناطق کم بضاعتی چون خیابان شهید اکرمی و طالقانی و...  که جزء مناطق کم بضاعت شهر محسوب می شود در طول چندین سال مورد بی توجهی شهرداری قرار بگیرد و وضعیت بهداشت و آسفالت کشی در این مناطق در وضعیت خیلی بدی قرار داشته باشد؟! آقای شهردار موقعی که برف و باران می بارد مردم در اثر ایجاد گل و لای در خیابان ها و کوچه ها نمی توانند در این مناطق تردد نمایند و وضعیت بهداشتی نامناسبی دارند.

آقای شهردار چرا باید در مناطق مرفه نشین شهرمان در عرض چند روز به خرابی آسفالت و ... رسیدگی شود و در مناطقی که مردم کم بضاعت زندگی می کنند مانند پایین دست های خیابان شهید اکرمی و  کوچه های خیابان طالقانی و... در طول چندین سال از آسفالت کشی و ایجاد جوی های سیمانی و... خبری نباشد آیا این مناطق جزء شهر محسوب نمیشود؟! آیا این کار شهرداری مصداق عدالت است؟ آیا فقط مناطق مرفه نشین جزء شهر محسوب می شود و مناطق دیگر هیچ؟!آیا فقط مناطق مرفه نشین برای شهرداری عوارض پرداخت می کنند؟! و...

شهرداری تا به کی به این تبعیض ها ادامه می دهد؟! از شورای محترم شهرمان انتظار رسیدگی و برطرف کردن این نابسامانی ها در ارائه خدمات شهرداری را داریم. به امید روزی که شهرمان به عنوان الگوی مناسبی در ارائه خدمات شهری در سطح استان مطرح گردد.


تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۳/۰۶/۳۱ - ۱۹:۱۹
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (3)