فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

آزموده را دوباره آزمودن خطاست!

درج شده در تاریخ ۹۴/۰۵/۲۱ ساعت 15:12 بازدید کل: 374 بازدید امروز: 366
 

کارنامه اعمال هر کسی را با توجه به عملکردهای او در طی دوران مسئولیت می سنجند. حال ممکن است کسی از این امتحان الهی سربلند بیرون آید و کسی نیز در اثر غفلت و کم کاری از کارنامه خوبی برخوردار نباشد.

 

وضعیت شهرمان نیز با توجه به عملکرد مسئولینی که 4 سال به 4 سال انتخاب میشوند به وضوح کاملا مشخص است، برای روشن نمودن عملکردهای عزیزان به ذکر مواردی چند از مشکلاتی که از سالیان قبل  تا به امروز بر چهره شهرمان سایه افکنده  و همشهریان عزیز را با مشکلات عدیده ای مواجه کرده است می پردازیم:

 

1- معضل بیکاری جوانان و نان آوران خانواده

 

2- مشکلات ایمنی راههای مواصلاتی میانه- تبریز و میانه-سرچم

 

3- نبود آب شرب مناسب

 

4- وجود مشکلات در بخش بهداشت و درمان

 

5- نبود مراکز تفریحی مناسب

 

6- نبود شرکت های تعاونی مسافربری مناسب و اتوبوس های لازم برای انتقال مسافران از تهران به میانه و تبریز به میانه و در بن بست ماندن میانه

 

7- نبود یک برنامه جامع مدون توسعه شهری

 

8- عدم تکمیل خطوط راه آهن میانه به تبریز و اردبیل

 

 9- نبود یک برنامه جامع برای حوزه فرهنگ و هنر

 

10- نبود یک برنامه جامع برای جذب گردشگر 

 

و...

 اگر عزیزان همشهری به یاد داشته باشند از حدود 4 سال پیش تا به امروز عزیزان مسئول قول حل تمامی این مشکلات را دادند و از وجود برنامه هایشان برای حل تک تک این مشکلات سخن گفتند. به راستی تا به امروز کدام یک از این مشکلات مرتفع گردیده است؟! آیا با ادامه یافتن این مسیر امیدی برای حل این مشکلات وجود دارد؟! آیا بنظر عزیزان همشهری  " آزموده را دوباره آزمودن خطا نیست؟!"

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۵/۲۱ - ۲۰:۲۷
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)