فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

عدم اجراء وعده های انتخاباتی؛ فراموشی وعده ها یا ناتوانی در اجراء؟!

درج شده در تاریخ ۹۳/۱۱/۳۰ ساعت 20:34 بازدید کل: 203 بازدید امروز: 200
 

روزی روزگاری شهری در گوشه ای از سرزمین پهناور ... بود که موعد انتخابات در آن  فرا رسیده بود. تعدادی از کاندیداها برای جلب نظرات و آراء توده مردم سخن از وعده ها و برنامه هایشان برای آبادانی و توسعه آن شهر داشتند.

 

 کاندیدی وعده میداد من مشکلات راههای شهر و روستاهایتان را حل می کنم، کاندیدی وعده میداد من مشکلات اهالی هنر را حل می کنم و ... اما در میان این کاندیداها و وعده ها ، وعده هایی که یکی از کاندیداها میداد بیشتر به چشم می آمد و در نظر توده مردم جلب توجه می کرد! ایشان وعده ایجاد اشتغال برای تمام جوانان و بیکاران شهر را میداد و میگفت اگر کسی برای موفقیت من در انتخابات کمک کند برود و  در دفتری که برای درخواست های مردم ایجاد کرده ام مشخصات و مدرک تحصیلی خود را ثبت کند! اگر در انتخابات پیروز شوم تمام جوانان و بیکاران شهر را سر کار می گذارم!

 

بعد از مدتی صحت سخنان آن کاندید قبلی و منتخب فعلی مشخص شد بلی ایشان تمام آن جماعت را سر کار گذاشت!!! البته به غیر از یک دایره محدود از اطرافیان و آشنایان!

 

به نظر شما این داستان واقعیست یا ساخته و پرداخته ذهن نویسنده است؟

 

قضاوت با شماست.

 

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۱۱/۳۰ - ۲۱:۴۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)