فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

احتمال بروز مشکلات بهداشتی در شهرک اندیشه ناشی ازعدم ارائه خدمات شبکه فاضلاب شهری

درج شده در تاریخ ۹۳/۱۱/۱۸ ساعت 14:16 بازدید کل: 129 بازدید امروز: 128
 

 با خبر شدیم که در شهرک اندیشه فاضلاب یکی از مجتمع های مسکونی که متعلق به یکی از کارخانجات شهرمان است، به صورت شبانه روزی در جوی آب ریخته شده و این موضوع باعث نگرانی ساکنان آن منطقه شده است.

 

در بسیاری از نقاط دنیا، بیماری هایی که از طریق فضولات به دیگران سرایت می کند، بزرگترین رقم بیماری های واگیر را تشکیل می دهند و  اسهال خونی، حصبه، اسهال کودکان و بعضی بیماری های انگلی، بیماری هایی هستند که مستقیما با دفع نادرست فضولات ارتباط دارند.

 از طرفی ساکنان این منطقه نیز بنا بر مراجعات بسیار به سازمان های مسئول برای رفع این مشکل  متاسفانه به نتیجه ای  نرسیده اند. این مسئله زیست بسیاری از همشهریان عزیزمان را به مخاطره انداخته است،بنا به گزارشات همشهریان عزیزمان اداره آب و فاضلاب شبکه اصلی فاضلاب را در آن منطقه برقرار کرده است پس چه بهتر خواهد بود که هر چه زودتر قبل از اینکه یک فاجعه زیستی و بهداشتی در آن منطقه رخ دهد اقدامات لازم برای اتصال شبکه فاضلاب به تک تک مجتمع های مسکونی و خانه ها انجام پذیرد.

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۱۱/۱۸ - ۲۲:۴۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)