فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
تنهای میانه (hh9363 )    

بازداشت سه شکارچی غیر مجاز در منطقه حفاظت شده کاغذکنان

منبع : https://vom.ir/voiceofmiyana/posts/85914
درج شده در تاریخ ۹۷/۰۸/۳۰ ساعت 08:27 بازدید کل: 111 بازدید امروز: 111
 

111

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان میانه از بازداشت سه نفر شکارچی غیر مجاز در منطقه حفاظت شده کاغذکنان، خبر داد.  

به گزارش ایسنا، امیر قاسم زاده با اعلام این خبر، اظهار کرد: اموران اا ا اداره در م ص ز رن ل در دا ه ن ارا روی غ، ا دـه خودروی 405 مواجه می‌شوند طور مشکوکی در ل زنی در داـ ـ حفاظت شده، بود. 

وی افزود: ماموران حفاظت محیط زیست به طور نامحسوس دروی ر را تعقیب ار می‌د و اشخاص آهی از ر ماموران یگان حفاظت محیط زیست استان، اام فرار می‌کنند ولی ش اران و م آیی اشخاص ، خودروی شکارچیان متخلف در ده‌ی خی می‌د.

وی ادامه داد: هویت سه سرنشین این خودرو در بازرسی، مشخص شده و در بازر از این درو اد د ط ا شکاری و ده دور ری شده، از درو، ر یگان حفاظت ـ ـ ـ ـ را رد ار ی‌د و دو ا زنی از ع با سه تیر آماده شلیک می‌شوند. 

قاسم زاده با بیان این‌که اموران یگان حفاظت محیط زیست و، دن را ـ ـ ن تحویل داده‌اند، افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص می‌شود، سلاح‌های حمل شده غیر مجاز بوده و هدف آن‌ها شکار ان ر از آ و و بوده است. 

وی ادامه داد: وـع ـم د و ار او ان از م و ز دن و ر ز در دا حفاظت شده و ا ز و اری ح، این افراد م و اری ح رت غیر قانونی و ـ اـد ن زات ق ا و ت و دارن مهمات ـز را ـ ـم ـ ـح و ـت مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.  

وی تاکید کرد: پرونده این افراد به دستگاه قضایی ارسال شده و ا ز برای برخورد با متخلفان زیست محیطی از سوی مقام قضایی درخواست شده است

 

 

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۸:۳۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)