فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
تنهای میانه (hh9363 )    

جوابیه مطلب منتشر شده توسط روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میانه در مورد راننده تاکسی

منبع : https://vom.ir/miyanehtaxi/posts/85869
درج شده در تاریخ ۹۷/۰۸/۲۸ ساعت 07:50 بازدید کل: 115 بازدید امروز: 115
 

بدینوسیله به اطلاع همشهریان محترم می رساند در راستای انتشار مطلبی مبنی بر ایجاد مزاحمت و هتک حرمت راننده تاکسی توسط روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میانه، موضوع با اولویت خاص در حضور طرفین (راننده آمبولانس و راننده تاکسی) مورد بررسی قرار گرفت که مواردی بشرح ذیل جهت روشن شدن موضوع اعلام می گردد:

1ـ حادثه در مقابل اورژانس بیمارستان برکت امام خمینی(ره) میانه موقع خروج تاکسی و ورود همزمان آمبولانس رخ داده است که بعلت همزمانی، هر دو خودرو مقابل هم قرار می گیرند. تا زمان اقدام راننده تاکسی جهت پیدا کردن مسیر مناسب و حرکت بصورت دنده عقب، راننده آمبولانس اقدام به برخورد تند با راننده تاکسی نزد خانواده وی می نماید که باعث بحث و جدل بین طرفین شده و با وساطت همسر راننده تاکسی قضیه خاتمه می یابد.

2ـ بسط موضوع به جمیع رانندگان زحمت کش تاکسی از سوی روابط عمومی یک ارگان عمومی و خدمات رسان با انتشار همزمان خبر حرکت ناشایست و اشتباه راننده در شهر بابل که منجر به فوت بیمار گردیده و ایجاد حساسیت در بین مردم، مناسب نبوده و باعث رنجش و اعتراض رانندگان شده (نبایستی قبل از بررسی موضوع و روشن شدن ابعاد قضیه ، موضوع در فضای مجازی منتشر کرد و باعث بدبینی مردم و دلسردی و دلخوری مردم و رانندگان شد) که موضوع به استحضار ریاست محترم شبکه بهداشت و درمان رسید.

3ـ ضمن احترام خاصی که به مجموعه شبکه بهداشت و درمان و بالاخص پرسنل زحمت کش اورژانس قائل هستیم، از عموم رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی انتظار داریم با سعه صدر و با حوصله و با کمال احترام متقابل از بروز اتفاقات مشابه که خدای ناکرده ممکن است با جان بیمار در ارتباط باشد، پیشگیری کنند.

لازم به ذکر است پس از  صحبت های طرفین و روشن شدن موضوع ، مشخص گردید که سوء تفاهمی رخ داده و آنها با هم آشتی کردند.

 

با تشکر و تقدیر از زحمات شبانه روزی پرسنل زحمت کش و دلسوز اورژانس و همچنین رانندگان تاکسی

واحد نظارت و بازرسی سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری میانه

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۸:۰۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (3)