فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
تنهای میانه (hh9363 )    

سکانداری فرمانداری تبریز توسط فرماندار میانه همچنان در هاله ای از ابهام

منبع : http://miana.ir/?p=87591
درج شده در تاریخ ۹۶/۰۹/۱۱ ساعت 20:47 بازدید کل: 5 بازدید امروز: 5
 

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، به نظر می رسد علارغم تایید خبر فرمانداری تبریز از سوی خود حمید شکری فرماندار میانه که در مصاحبه‌ای با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما منتشر شد، اما هنوز این مسئله به صورت رسمی اعلام نشده است.

از سوی دیگر معرفی محمدرضا مشایخی معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری میانه به عنوان سرپرست فرمانداری میانه در برخی رسانه های محلی، این سوال را در ذهن مخاطبین به وجود آورده که به چه علت ابلاغ حکم حمید شکری به سمت فرمانداری تبریز از سوی وزارت کشور تا به این مدت زمان به طول انجامیده است.

هرچند در این میان تاکنون خبرهایی مبنی بر این موضوع که چه کسی سکانداری فرمانداری میانه را بعد از حمید شکری به دست خواهد گرفت منتشر نشده است، اما مردم همچنان منتظر و پیگیری خبر های پیرامون این موضوع مهم هستند.

در این میان این سوال مطرح است که آیا حمید شکری به سمت فرمانداری تبریز نائل خواهد آمد و آیا علت تعلل وزارت کشور برای صدور حکم وی تاکنون چه بوده است! و دست آخر اینکه چرا فرمانداری میانه قبل از قطعی شدن این حکم خبر فرمانداری خود را در مصاحبه با خبرنگاران از طریق رسانه ها به صورت رسمی اعلام داشته است.

 

رحیم شهرتی فر معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان‌شرقی اواخر آذرماه سال جاری در گفت و گو با رسانه های استانی ضمن تایید خبر انتخاب فرماندار جدید تبریز و معرفی وی به وزارت کشور اظهار داشت: حمید شکری فرد منتخب برای تصدی سمت فرمانداری تبریز است که به محض تایید وزارت کشور فرماندار شروع به کار می کند و تا چند روز دیگر معرفی عمومی خواهد شد.

شکری بعد از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید در سال ۹۲ برای سال اول به عنوان مدیریت امور اجتماعی ، سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ارس انجام وطیفه کرده و از سال دوم این دولت به عنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه منصوب شده است.

 

 

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات