فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
تنهای میانه (hh9363 )    

تور عکاسی یک روزه در بخش کندوان میانه برگزار شد

منبع : http://miana.ir/?p=86429
درج شده در تاریخ ۹۶/۰۸/۲۱ ساعت 17:26 بازدید کل: 16 بازدید امروز: 15
 

001

بیش از ۴۰ عکاس در قالب انجمن عکاسی بسیج هنرمندان استان آذربایجان شرقی و گروه عکاسان یاد و همچنین هنرمندان و خبرنگاران عکاس شهرستان میانه و پایگاه خبری میانا در بخش زیبای کندوان میانه گردهم آمدند، تا ضمن معرفی پتانسیل‌های این منطقه، نسبت به انتقال تجربیان و تبادل نظر با یکدیگر اقدام کنند. 

این تور یک روزه به میزبانی شهرداری و شورای شهر ترک با رویکرد عکاسی در طبیعت، مردم شناسی و جاذبه های طبیعی روستای حاج یوسفلو برگزار شد.

میر جلالی شهردار ترک هدف از برگزاری این تور را شناساندن ظرفیتها و پتانسیلهای بخش کندوان عنوان نمود و اظهار داشت: با شناخته شدن هر چه بیشتر بخش و زمینه ها و فرصتهای موجود شاهد جذب سرمایه گذاران بیشتر و رونق صنعت توریسم در بخش خواهیم بود. 

گفتنی است جلسه نقد و بررسی آثار این هنرمندان در آینده نزدیک برگزار و ضمن ارائه گواهی شرکت، به آثار برگزیده جوایزی اهدا خواهد شد.

 

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۱:۲۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات