فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
تنهای میانه (hh9363 )    

اداره ورزش و جوانان میانه به ورزشگاه شهید سرانجام منتقل می شود

منبع : http://miana.ir/?p=84555
درج شده در تاریخ ۹۶/۰۷/۱۸ ساعت 12:49 بازدید کل: 73 بازدید امروز: 1
 

001

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه در بازدید از ورزشگاه ۵ هزار نفری شهید سرانجام و ملاحظه چگونگی عملکرد شرکت ساخت و توسعه زیربناهای ورزشی در رفع برخی نواقص این ورزشگاه، از حل کلیه مشکلات و ایرادات این مکان تا دو ماه آینده توسط این شرکت خبر داده گفت: با هماهنگی ها و صحبت هایی که با این شرکت انجام گرفته و پس از دو ماه که پس از بازسازی، اداره ورزش و جوانان شهرستان به محل این استادیوم منتقل خواهد شد. 

حمید شکری ادامه داد: یک سری اقداماتی علاوه بر حل مشکلات تاسیساتی این ورزشگاه، توسط بخش خصوصی از قبیل راه اندازی جاده سلامت، پینت بال و مواردی دیگر سرمایه گذاری و راه اندازی خواهد شد. 

گفتنی است اکیپی از سوی شرکت سازنده این ورزشگاه چند روزی است که مشغول رفع ایرادات و نواقص موجود هستند.

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۵:۵۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات