فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
تنهای میانه (hh9363 )    

دیدار هیئت امنای بازار میانه با شهردار

منبع : http://miyaneh.ir/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/8
درج شده در تاریخ ۹۶/۰۷/۱۷ ساعت 07:43 بازدید کل: 96 بازدید امروز: 1
 

اعضای هیئت امنای بازار میانه با حضور در دفتر شهردار با وی دیدار و گفتگو کردند.

اعضای هیئت امنای بازار ضمن تبریک به شهردار جدید میانه و آرزوی موفقیت برای وی حمایت خود را از برنامه های توسعه و عمران شهری اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه: در دیدار هیئت امنای بازار میانه با شهردار مسائل و موضوعات مربوط به بازار میانه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

شهردار میانه در این دیدار نقش بازاریان را در پیشبرد برنامه های مدیریت شهری بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: درخواست ما از بازاریان گرامی، بخصوص بزرگان و ریش سفیدان بازار این است که ما را در اجرای برنامه های مورد نظر یاری نمایند.

نصیری با طرح پیشنهاد دو یا سه طبقه کردن بازار سنتی میانه افزود: اگر مردم و بازاریان گرامی همراهی نمایند می توان بازار را از وضعیت راکد کنونی در آورد و آن را پویای و پررونق نمود و شهرداری آمادگی دارد در این راستا همه نوع همکاری را با اهالی بازار به انجام رساند.

وی افزود: خارج کردن بازار از رکود، اصلاح بافت فرسوده بازار، گسترش فضای کسب و کار، ایجاد اشتغال بیشتر، زیباسازی، ایمن سازی بازار و جذاب نمودن فضای بازار از ثمرات تغییر وضعیت بازار خواهد بود.

شهردار میانه از هیئت امنای بازار خواست با جلب همکاری کسبه بازار در دفع اصولی زباله ها و اجتناب از ریختن زباله ها در راسته های بازار در پایان روز پاکبانان شهرداری را در انجام وظایف خود یاری نمایند.

هیئت امنای بازار میانه نیز در این دیدار مسائل و مشکلات بازار را برشمرده و خواستار توجه بیشتر شهرداری در حل این مشکلاات شدند.

رفع جدی سد معبر، حل مشکل آلایندگی کانال واقع ورودی بازار بزرگ، تقویت موانع و حفاظ های ورودی های بازار، اجرای باقیمانده کفپوش بازار از جمله مواردی بود که در این جلسه از سوی بازاریان مطرح گردید.

001

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۵:۵۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات