فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
تنهای میانه (hh9363 )    

کلنگی که بر زمین خورد و در زمین ماند/گره کور خیابان کمربندی میانه بعد از ۴ سال باز نشد!

منبع : http://miana.ir/?p=81286
درج شده در تاریخ ۹۶/۰۵/۲۱ ساعت 20:12 بازدید کل: 68 بازدید امروز: 1
 

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، افزایش روز افزون وسایط نقلیه و نبود ظرفیت کافی در خیابان های باریک شهر بر لزوم اجرای طرح خیابان کمربندی شهر میانه می افزاید . احداث خیابان ۳۰ متری کمربندی ساحلی میانه که از سالهای خیلی قبل شروع شده است با یک گره بزرگ مواجه بود که رضایت پیرمرد میانه ای برای گذشت از ۲۰ هزار متر مربع باغ خود بود. 

۱۵ فروردین ماه سال ۹۲ بود که  مراسم بازگشایی وآغازعملیات اجرایی این قسمت از مسیر کمربندی ساحلی با حضور امام جمعه میانه، معاون فرماندار، دادستان، شهردار و شورای شهر و جمعی از مسوولان شهر کلنگ زنی شد. 

این پروژه در زمان مذکور در حدود ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشت، جلیل خرده فروش شهردار میانه در مراسم کلنگ زنی این پروژه گفت: این پروژه طی سال جاری به پایان خواهد رسید. 

حال با گذشت بیش از ۴ از این مسئله، بایستی گفت علت عجله به خرج دادن در کلنگ زنی این طرح چه بوده است ؟ در حالی که پرونده این پروژه در کمسیون ماده ۵ استان در حال رسیدگی به منظور بررسی و تصویب طرح های تفصیلی و شهری است، به نظر می رسد توافقات اولیه شهرداری با صاحب این زمین ها آنگونه که می بایست نتیجه بخش نبوده است.

001

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۰:۵۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات