فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
تنهای میانه (hh9363 )    

ورشکستگی بانک ثامن شایعه است/ مردم نگران سپرده خود نباشند

منبع : https://vom.ir/farmandari/posts/73718
درج شده در تاریخ ۹۶/۰۳/۲۸ ساعت 16:11 بازدید کل: 161 بازدید امروز: 1
 

فرماندار ویژه میانه در راستای ادغام چند بانک در میانه: ورشکستگی بانک ثامن شایعه است/ مردم نگران سپرده خود نباشند

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با اشاره به موضوع ادغام چند موسسه اعتباری و بانکی در شهرستان میانه با بیان اینکه این تصمیم بصورت کشوری در حال انجام است، افزود: ادغام موسسه های اعتباری ثامن و کوثر در راستای سیاست های کنترلی بانک مرکزی در حال انجام است و هدف از اجرای این کار، ایجاد بانکی توانمند می باشد که بتواند نقش بانک را به خوبی ایفا نماید لذا هیچگونه مشکلی در ارتباط با این موسسات و بانک ها وجود ندارد و با توجه به اینکه این برنامه درحال اجراست ممکن است یک سری مشکلات سیستمی روال کار را نسبتا با کندی رو به رو کند و الا از لحاظ منابع مالی هیچگونه کمبود و مشکلی وجود ندارد.

حمید شکری در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما با تاکید بر اینکه شعبه بانک ثامن هیچ کمبودی از لحاظ منابع ندارد، گفت: امروز از طریق استان مبالغ مورد نیاز به حساب موسسه ثامن شعبه میانه علاوه بر موجودی اعتبار کنونی واریز شده و نقدینگی کافی در شعبه موجود است و سپرده گذاران در برداشت سپرده خود مختار هستند و محدودیتی وجود ندارد ولی با توجه به اینکه جای نگرانی نیست، دلیل و نیازی به برداشت سپرده توسط سپرده گذاران از بانک نیست.

فرماندار میانه با تکذیب شایعه هایی در خصوص ورشکستگی موسسه ثامن گفت: این شایعه پراکنی ها هم ناشی از آن است که بانک ها به دلیل تجمیع سیستم ها نتوانسته اند به موقع به درخواست های مراجعین پاسخگو باشند و برخی نیز به این شایعات دامن زده اند ولی ما با بررسی های جامع صورت گرفته به مردم اطمینان کامل می دهیم که هیچگونه مشکلی در وضعیت بانک و سپرده های مردم وجود ندارد.

شکری در پایان گفت: قبلا نیز چنین تصمیماتی در جهت ادغام شعب در کشور و حتی میانه صورت گرفته که از دلیل آن، بعد نظارت بانک مرکزی و کارآمد نمودن سیستم بانکی است.

خبرنگار: رضا امامی

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۰:۳۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم