فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
تنهای میانه (hh9363 )    

تجمع جمعی از مشتریان مؤسسه مالی اعتباری ثامن در شهر میانه برای اخذ سپرده+تصاویر

منبع : http://miana.ir/?p=78903
درج شده در تاریخ ۹۶/۰۳/۲۸ ساعت 16:07 بازدید کل: 250 بازدید امروز: 1
 

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، از صبح امروز یکشنبه ۲۸ خرداد جمعی از مشتریان موسسه ثامن در شهر میانه مقابل آن به منظور برداشت سپرده های خود تجمع کردند.

 

این تجمع به حدی بود که کارکنان موسسه قادر به پاسخگویی به مشتریان نبودند و باعث ایجاد نارضایتی در بین مردم شد.

 

مشتریان این موسسه با هجوم به دستگاهای خود پرداز سعی در انتقال وجه و برداشت موجودی های خود را دارند.

 

طبق گفته مسئولین موسسه ثامن دلیل این ازدحام خبر ادغام این موسسه با موسسه مالی اعتباری کوثر است که باعث شده مردم برای برداشت از حساب های خود با نظر به ورشکستکی  اقدام نمایند که باعث شده این موسسه توانایی پاسخگویی و ارائه خدمات به مردم را نداشته باشد.

 

همچنین به گفته رئیش شعب این موسسه هیچ گونه نگرانی در خصوص سپرده های مردم وجود نداشته و ظرف مدت یک هفته مسائل مطرح شده حل خواهد شد.

 

علی رغم شایعات ورشکستکی و تجمع مردم و مشتریان موسسه ثامن هنوز واکنش خاصی از سوی فرمانداری ویژه میانه دیده نشده و مردم کماکان منتظر اظهار نظر آنان در این رابطه هستند.

001

002

003

040

005

 

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۶/۰۳/۲۸ - ۲۱:۱۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات