فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
تنهای میانه (hh9363 )    

اطلاعیه و هشدار درباره شنا در سد آیدوغموش میانه

منبع : http://miana.ir/?p=78796
درج شده در تاریخ ۹۶/۰۳/۲۷ ساعت 21:42 بازدید کل: 154 بازدید امروز: 1
 

به گزارش پایگاه خبری -تحلیلی میانا، حاشیه مخازن سدها به علت موقعیت خاص خود نظیر توپوگرافی کاملاً نامشخص و همچنین به دلیل باتلاقی بودن آن و امکان جذب آب، مکان بسیار خطرناکی برای شنا کردن میباشد.

 

شهروندان فهیم و آگاه ، جوانان و خانواده های عزیز و محترم از آنجایی که فصل گرما و تعطیلات تابستانی فرارسیده است. نیاز شما به تفریح (بخصوص شنا کردن) بیشتر احساس میشود.

 

امور منابع آب شهرستان میانه ضمن آرزوی سلامتی شما عزیزان مجدانه استدعا داریم با توجه جدی به تابلوهای هشدار نصب شده در اطراف دریاچه سدها و توصیه های مسئولین از شنا کردن در دریاچه سدها و مخازن آب و کانالهای آبیاری خودداری فرمائید.

 

در غیر این صورت عواقب ناشی از حوادث احتمالی بر عهده متخلفین بوده و شرکت آب منطقه ای آذربایجانشرقی از خود سلب هر گونه مسئولیت می نماید.

 

 

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۶/۰۳/۲۷ - ۲۱:۴۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات