فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
تنهای میانه ( hh9363 )    

۱۲۰ تن آلبالو از باغات پایاب سد آیدوغموش میانه برداشت شد

منبع : http://miana.ir/?p=78744
درج شده در تاریخ ۹۶/۰۳/۲۵ ساعت 08:16 بازدید کل: 198 بازدید امروز: 1
 

010

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، در مراسم اولین برداشت آلبالو از باغات پایاب سد آیدوغموش که در ۴۱ هکتار کاشته شده و ۳۰ هکتار بارور می باشد، متوسط برداشت در سال اول از هر هکتار ۴ تن عنوان شد.

 

لازم به ذکر است در کل ۳۰ هکتار،  درآمد حاصله برای باغداران از فروش آلبالو ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال می باشد.گفتنی است ۶۸۳ هکتار از اراضی پایاب سد به باغات اختصاص یافته و در این باغات علاوه بر آلبالو، سیب،  زردآلو ، هلو، آلو و گوجه سبز کاشته شده و بیشترین سطح کشت شامل میوه سیب با ۳۰۲ هکتار می باشد.

 

در مراسم برداشت آلبالو از پایاب سد آیدوغموش، معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه، شیویاری نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی و رییس جهاد کشاورزی میانه حضور داشتند.

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۷:۳۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم