فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
تنهای میانه (hh9363 )    

وضعیت روشنایی ورودی شهر میانه از سمت زنجان همچنان بلاتکلیف مانده است+تصاویر

منبع : http://miana.ir/?p=75770
درج شده در تاریخ ۹۶/۰۲/۰۱ ساعت 00:39 بازدید کل: 128 بازدید امروز: 1
 

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، ورودی هرشهر باید طبق ضوابط شهری به گونه‌ای طراحی شود که با جذابیت تمام نشان دهنده ویژگی های آن شهر نسبت به ورودی های آن باشد.

 

اهمیت ورودی های شهر آن قدر مهم است که هر ورودی با نماد و ویژگی های خاص خود می تواند ایجاد حس تعلق و هویت در میان ساکنان و تازه واردان به شهر را ایجاد کند.

 

علی رغم تلاش مسئولین شهرستان و شهرداری میانه در زیبا سازی و حل مشکلات ورودی ها متاسفانه بازم شاهد برخی نواقصات متعدد در راه های مواصلاتی منتهی به شهر و همچنین در جاده های ارتباطی اصلی شهر میانه هستیم.

 

بیشترین وجه اشتراک این مشکلات در دیر اجرا شدن پروژه های عمرانی در ایام پر ترافیک عید و نبود روشنایی کافی در این مسیرها می باشد.

 

تکمیل نشدن پروژه روشنایی مسیر  ورودی شهر میانه از سمت زنجان از جمله مواردی است که مسئولین باید بدان توجه ویژه ای داشته باشند تا شاهد بروز حوادث ناگوار  نباشیم.

001

002

003

004

005

006

 

 

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۳:۰۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم