فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
تنهای میانه ( hh9363 )    

شهرداری میانه برگزار می کند؛ تورهای رایگان یکروزه میانه گردی

منبع : http://www.miyaneh.ir/?p=6072
درج شده در تاریخ ۹۵/۱۲/۲۹ ساعت 02:18 بازدید کل: 395 بازدید امروز: 1
 

تورهای رایگان میانه گردی امسال هم طبق روال سال های قبل از سوی شهرداری میانه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه: تورهای رایگان میانه گردی امسال با محوریت بخش کندوان و با مشارکت ستاد تسهیلات سفر این بخش اجرا می شود.

این تورهای یکروزه از تاریخ دوم تا ۱۲ فروردین ماه به مدت ۱۰ روز پذیرای علاقمندان به آثار تاریخی و میراث فرهنگی و جاذبه طبیعی و جغرافیایی بخش کهن کندوان میانه خواهد بود.

مطابق روال سال های گذشته مبدا حرکت اتوبوس گردشگری حیاط عمارت شهرداری میانه بوده و از ساعت ۱۰ صبح آغاز و تا ۱۶ بعد از ظهر ادامه خواهد داشت.

در این سفرهای فرهنگی تفریحی صبحانه سبک، آش رایگان، ماهی ساجی با یک وعده رایگان برای هر خانواده و یا گروه و برخی برنامه های فرهنگی مذهبی و سیاحتی در نظر گرفته شده است.

شرکت در این تورها برای عموم آزاد و رایگان است.

001

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۲:۲۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم