فراموش کردم
اعضای انجمن(528) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
تنهای میانه (hh9363 )    

راه اندازی و فعالیت تاکسی کتابخانه ای در شهرستان میانه

منبع : http://miana.ir/?p=72242
درج شده در تاریخ ۹۵/۱۱/۲۷ ساعت 08:44 بازدید کل: 124 بازدید امروز: 120
 
تاکسی کتابخانه ای برای اولین بار در میانه راه اندازی شد.
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، رییس سازمان حمل و نقل و  اتوبوسرانی در شهرستان میانه گفت: در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی این سازمان اقدام به راه اندازی تاکسی کتابخانه ای به صورت پایلوت برای ۱۰ تاکسی در سطح شهر اقدام نموده است.

 بهزاد واحدی در گفت و گویی اختصاصی گفت:  خلاصه ای از چندین جلد کتاب را به صورت بروشور درآورده و در این تاکسیها که در ۱۰ خط مختلف تردد دارند قرار داده ایم تا ضمن ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی از اتلاف وقت شهروندان در تاکسی ها جلوگیری کنیم.

 وی با بیان اینکه بیشتر قشر مردم در سطح شهر برای تردد با تاکسی سرو کار دارند گفت:  برای اینکه مردم سرگرم شده و علاقه به کتاب و کتابخوانی داشته باشند برا اولین بار  اقدام به راه اندازی تاکسی کتابخانه ای نموده ایم و اگر شاهد استقبال مردم باشیم به افزایش این کتابخانه ها اقدام خواهیم نمود.

 واحدی با اشاره به وجود بیش از ۴۸۰ تاکسی در سطح شهر گفت: با استقبال مردم این اقدام دائمی شده و تغییر محتوا نیز صورت خواهد گرفت.

 وی در پایان موضوعات علمی، فرهنگی، آموزشی و اجتماعی را از مهمترین محتوای این جزوات عنوان نمود.

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات