فراموش کردم
اعضای انجمن(135) صفحه اصلی اخبار میانه صفحه اصلی انجمن مقررات انجمنهای سایت
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
تنهای میانه (hh9363 )    

فرمند نماینده مردم میانه: فرهنگ بابا آب داد؛ ما را بد عادت کرده است/ اقدامات جهادی سپاه و بسیج در بحث اقتصاد مقاومتی قابل تقدیر است

منبع : http://miana.ir/?p=61102
درج شده در تاریخ ۹۵/۰۶/۲۸ ساعت 20:55 بازدید کل: 82 بازدید امروز: 82
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، فردین فرمند در اولین جلسه مجمع عمومی بسیج شهرستان میانه با اشاره به اقدامات و حمایت های بسیج و سپاه در راستای حمایت از تولید داخلی و ارائه تسهیلات بانکی به متقاضیان راه اندازی کارگاه های تولیدی، افزود: جهادگران بسیجی با بکارگیری تمامی تلاش و توان خود توانسته اند در بحث های فرهنگی، اجتماعی؛ اقتصادی و در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری نقش مهم و عملی ایفا نمایند.

 

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از روند کند حرکتی دولتمردان در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: متاسفانه اغلب کارمندان دولت به فکر بازنشتگی و دریافت حقوق ماهانه هستند که این خود به عنوان ضعفی بزرگ در راستای گسترش فرهنگ جهادی و کار و تلاش شبانه روزی در جهت توسعه و پیشرفت کشور است.

 

فرمند با اشاره به اینکه مشکل اصلی کشور در بحث فرهنگی می باشد، افزود: ما از سنین پایین با مطالعه دروسی که عناوین بابا آب داد را به ما آموزش می داد، رشد پیدا کرده ایم و هیچ گاه به فکر تولید و روی پا خود ایستادن نبودیم.

 

وی با بیان اینکه سالیانه هزاران تن از محصولات باغی شهرستان میانه از جمله سیب و زردآلو به علت نبود سردخانه مناسب و کافی و همچنین صنایع تبدیلی در حال از بین رفتن است، خاطرنشان کرد: هر شهروند میانه ای باید به نوبه خود با احساس مسئولیت نسبت به اجرایی نمودن سیاست های اقتصاد مقاومتی قدم در راه تولید و ایجاد اشتغال و توسعه و آبادانی شهرستان میانه بگذارد.

 

فرمند بر لزوم ایجاد تعاونی های صنایع تبدیلی در بخش های مرکزی، ترکمانچای، کاغذکنان و کندوان میانه تاکید کرد و افزود: امیدواریم با همت مضاعف بتوانیم در این راستا حمایت های لازمه از سوی مسئولین استانی و کشوری جلب و جذب نماییم.

 

نماینده مردم میانه ضمن مثبت خواندن روند حرکتی بسیج و سپاه در راستای شناسایی نقاط ضعف و قوت شهرستان و اخذ تصمیمات کارشناسی و طرح آنها در جلسات مجمع عمومی بسیج، خواستار حمایت همه جانبه دستگاه های اجرای با این نهاد انقلابی شد و افزود: بدون شک اگر اقدامات سازنده و عملی بسیج در عرصه اقتصاد مقاومتی نبود؛ اینک با مشکلات بسیار زیادی دست و پنجه نرم می کردیم.

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۰۶/۲۹ - ۰۰:۱۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)