فراموش کردم
اعضای انجمن(187) ارتباط با مدیریت انجمن طریقه آپلود عکس ، فیلم وموسیقی میانالی از نگاهی متفاوت طریقه قرار دادن موسیقی و کلیپ در مطلب
جستجوی انجمن
آذرمن (hesab )    

آیا مشکل دیگران به ما مربوط نیست؟

منبع : http://www.khorasannews.com/OnlineNews.aspx?newsid
درج شده در تاریخ ۹۳/۱۱/۱۹ ساعت 23:13 بازدید کل: 9 بازدید امروز: 9
 

مزرعه دار تازه از شهر برگشته بود، زنش به استقبالش رفت و بسته ای که دست او بود را گرفت، وقتی بسته را باز کرد با یک تله موش مواجه شد، موش که از سوراخش شاهد ماجرا بود به سراغ مرغ، گوسفند و گاو رفت و ماجرا را برای آن ها شرح داد، اما هر کدام از آن ها گفتند این فقط مشکل توست و باید بیشتر مواظب خودت باشی.  چند روز بعد زن مزرعه دار با صدای بر هم خوردن تله از خواب بیدار شد و در تاریکی شب و در حالی که خواب آلود بود به سراغ تله رفت تا موش شکار شده را ببیند اما یک مار سمی در تله گیر کرده بود و پای زن را نیش زد.  فردای آن روز یکی از زنان روستا به مزرعه دار پیشنهاد کرد تا برای بهبود حال همسرش سوپ مرغ برای او درست کند، برای همین مزرعه دار مرغ را کشت تا برای همسرش سوپ تهیه کند.  چند ساعت بعد میهمانان زیادی برای عیادت آمدند و مزرعه دار به ناچار گوسفند خود را کشت تا از میهمانان پذیرایی کند. اما همان شب زنش درگذشت و این بار گاو باید قربانی می شد تا میهمانان مراسم ترحیم غذایی برای خوردن داشته باشند. موش هنوز داشت به مشکلی که به آنها مربوط نبود فکر می کرد!

این مطلب توسط جلال علی اصغری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۱۱/۲۰ - ۱۰:۱۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)