فراموش کردم
اعضای انجمن(177) همه اخبار و مطالب میانه صفحه اصلی انجمن شهـدای مـیـانـه میانه ای های مؤلف درباره میانه بهمراه جزئیات مقررات انجمنهای سایت
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
حامیان افضل حسینخانی (hamiyanmohandes )    

تقدیر وتشکر

منبع : مهندس افضل حسینخانی
درج شده در تاریخ ۹۲/۰۳/۲۵ ساعت 16:49 بازدید کل: 217 بازدید امروز: 15
 

بسمه تعالی

مردم شریف و فهیم شهرستان میانه با سلام

حضور حماسی شما عزیزان در انتخابات شورای اسلامی شهر میانه و ریاست جمهوری همراه با ملت بزرگ ایران در سال حماسه سیاسی حماسه اقتصادی موجبات افتخار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلام ایران را رقم زد و باعث خوشحالی تمامی مردم ایران شد.

اینجانب از همه مردم شهر میانه ، کاندیداهای محترم ، منتخبین مردم و دست اندرکاران انتخابات که در خلق این حماسه نقش مستقیم داشتند کمال سپاس و تشکر را دارم و امیدوارم که باهمدلی و وحدت در راستای تحقق برنامه مدیریت مشارکتی اینجانب بتوانیم در پیشبرد توسعه و رشد شهرستان میانه در راستای برنامه های عدالت محور نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش مسئولانه و مجدانه داشته باشیم و از اعتماد مردم شریف میانه سپاس ویژه داشته باشیم و از خداوند متعال دوام عزت و سربلندی و موفقیت روزافزون را برای شما عزیزان مسئلت می نمایم.

خداوند یار و یاور شما عزیزان که با خلق این حماسه سرافرازی ایران را رقم زدید باشد.

                       «مهندس افضل حسینخانی منتخب چهارمین دوره شورای اسلامی شهر میانه»   

 

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۲/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات