فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
حامد حامد (hamednono2000 )    

سونوگرافی در میانه!!!

درج شده در تاریخ ۹۵/۰۸/۱۴ ساعت 15:01 بازدید کل: 97 بازدید امروز: 96
 

سونوگرافی

 

در این یکسالی که داریم به سونوگرافی مراجعه می کنیم چند تا نکته بود که خواستیم در این سایت به اشتراک بذاریم تا هم نظر همشهریانم را بدونیم و هم این مشکلاتی که در این راستا هست شاید به گوش مسئولانمون برسه :

1-در این یکسال ما 3 یا 4 بار به سونوگرافی مراجعه کردیم که هر بار مبلغی که پرداخت کردم متفاوت بود (هر بار مبلغی بهش اضافه می شه) در صورتی که نوع سنوگرافی یکسان بود؟

2-تعرفه های سونوگرافی نصب نشده و معلوم نیست بر چه اساسی و تعرفه ای از مردم پول دریافت می کنند؟

3-بار سومی که به اون مرکز مراجعه کردیم فصل تابستون بود ولی دریغ از یک تهویه متبوع. همه داشتند با کاغذ یا دفترچه ای که در دست داشتند خود را باد می زدند.

4-در هر بار مراجعه به این مرکز می بایست چند ساعتی را منتظر ماند و هیچ گونه نوبت دهی مشخصی وجود ندارد(هر کی آشناتر، زودتر) مراجعه کننده ای که باردار است آیا تحمل این همه انتظار را دارد؟؟؟؟

5-همین طور که می دونین برای سونوگرافی باید شکم پر از آب باشد، ولی کو سرویس بهداشتی. مجبور شدیم که به مسجدی که در نزدیکی مرکز بود مراجعه کنیم چرا که این مرکز در یک زیرزمینی است که حتی از یک سرویس بهداشتی محروم است.

از مسئولین محترم خواهشمندیم به این موضوع مهم رسیدگی کنند تا قدمی در راستای سیاست‌های کلی افزایش جمعیت از سوی مقام معظم رهبری برای راحتی همشریانمان انجام پذیرد.

 

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۰۸/۱۴ - ۱۷:۵۷
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)