فراموش کردم
رتبه کلی: 35


درباره من
خط تلفن قرمز:09149244720تک زنگ ممنوع!و پیگرد قانونی دارد
ارسال شارژ آزاد بوده و معاف از مالیات می باشد


حامد .کبیری (hamed65 )    

رقابت داغ فرماندار و نمایندگان میانه 2

درج شده در تاریخ ۹۳/۰۹/۰۴ ساعت 20:33 بازدید کل: 70 بازدید امروز: 70
 

امورات میانه هر روز در حال انجام است و برخی از امورات مهم توسط 3 تن از مسئولان میانه به صورت مجدانه درحال پیگیری است که نوعی رقابت را در میان آن ها به وجود آورده است اما این رقابت اغلب به صورت ناسالم است و باعث نادیده گرفته شدن زحمات یکدیگر می گردد و آن گاه که موضوع رسانه ای می شود تمام کاسه کوزه ها بر سر رسانه می شکند!

این روزها!

از نادیده گرفتن زحمات فرماندار توسط احدی از نمایندگان و جمع آوری سریع بنر تشکر شورای شهر و شهرداری از زحمات مهندس حسینی که مصداق بارز بداخلاقی سیاسی بوده تا کارشکنی درمورد پروژه بازنشستگان آقای مددی و... جز خوراک سازی برای تولید جوک روز کاربرد دیگری ندارد و نقل کردن این رقابت ناسالم گرمابخش محافل مختلف در این ایام سرد است.

در سایه همین رقابت ناسالم متاسفانه آقای مدیر که البته فرقی با خروس لاری ندارد به جای تکریم ارباب رجوع به بی حرمتی دست می زند و با توجه به اینکه زیر بیرق یک نماینده سینه می زند از گزند عزل و برکناری در امان است.

و در آخر: تشکیل کمیته مشترک براساس منافع شهرستان یکی از راه های حل این مشکلات است که می توان درفضای صمیمی امورات را تقسیم و در پیشبرد آن منسجم تر و متحدتر بود!

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است.
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)