فراموش کردم
اعضای انجمن(526) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
حامد .کبیری (hamed65 )    

خیابان 18 متری طرح امامزاده کارشناسی شده است؟

درج شده در تاریخ ۹۳/۰۲/۱۱ ساعت 22:28 بازدید کل: 140 بازدید امروز: 132
 

باز هم یک اشتباه در حال رخ دادن است....

و نشان می دهد ما هنوز فکر آینده شهر نیستیم و هنوز هم از خیابان کم عرض امام خمینی و دیگر خیابانهای شهرمان عبرت نگرفته ایم و باز هم مانند قضیه اتوبان دست روی دست خواهیم گذاشت تا شاهد یک سری کارهای غیر کارشناسی باشیم امروزه خیابانهای کم عرض دیگر معنایی ندارد که ما بخواهیم به آن بسنده کنیم و در کمال تاسف برخی از مسئولان فقط به فکر اجرای پروژه هستند و کاری به کیفیت و کمیت  آن ندارند ..

اینکه بگوییم یک شرکت با چندین مهندس و متخصص بر روی نقشه نهایی کار کرده است و آن را  به خورد مردم دهیم کار درستی نیست چرا که  شرکت به فکر منافع اقتصادی خودش است و هزار ماشالله مسئولان فقط به فکر شروع و اتمام کار هستند تا در کارنامه خود ثبت کنند اما غافل از اینکه این خیابان 18 متری همانند پروژه عمرانی قبلی  معضلی برای شهر می شود و حل آن نیز خیلی سخت خواهد شد چرا که یک خیابان 18 متری نمی تواند جوابگوی تراکم 50 هزار نفری اطراف حرم امامزاده اسماعیل شود و در مواقع بحرانی کاری جز فاتحه خواندن نداریم..

لذا از مسئولین درخواست داریم در مورد این خیابان تجدید نظر کرده و با برگزاری جلسه ای از نظرات  مهندسان و نخبگان بومی استفاده کنند

این مطلب توسط سعید کریمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۰۲/۱۱ - ۲۲:۳۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)