فراموش کردم
اعضای انجمن(270) نحوه ارسال مطلب نحوه ارسال عکس، موسیقی، فیلم دلایل رد مطلب
جستجوی انجمن
هادی آدونیهو (hadiado )    

از مصرف ترامادول به شدت خودداری کنید ...

منبع : http://facenama.com/go.php?url=http://persiane.ir/
درج شده در تاریخ ۹۶/۰۵/۲۷ ساعت 13:15 بازدید کل: 223 بازدید امروز: 213
 

انواع قرصهای مخدر و آسیب رسانی آنها

آیا از مواد مخدر..قرصهای مخدر و‌ روانگردان اطلاعات کافی دارید؟ بسیاری از مردم و خصوصا نوجوانان متاسفانه در سراسر جهان مشغول مصرف انواع مواد مخدر و قرصهای روانگردان و مخدر هستند و بسیاری از انهااطلاعاتی درمورد انواع قرصهای مخدر و اینکه این مواد چ اسیبی میتوانند ب انها وارد کنند را نمیدانند . قرصهای مخدر عموما از مواد مخدر عموما خطرناکتر هستند و در اغلب موارد ب دلیل عدم اشنایی بااین مواد شاهد مرگ مصرف کنندگان این قرصها هستیم.

آشنایی با انواع مواد مخدر

انواع قرصهای مخدر و اسیب رسانی انها

مواددمخدر و انواع آنها 

 

مواد مخدر قرصهای مخدر و روانگردان متاسفانه امروزه بخش مهمی در زندگی افراد پیدا کرده است 

بطوریکه بقول بسیاری از ارگانهای انتظامی تهیه مواد مخدر بسیار راحتتر از تهیه یک بسته سبزی است.                             

قرصهای مخدر

بسیاری از مردم و خصوصا نوجوانان و جوانان با قرصهای مخدر اشنا هستند. نظیر اکستازی ک در مهمانی ها استفاده میشود ک ب رقص و پایکوبی میپردازند. قرصهای ترامادول . b2 , بایومادول و.. 

اما ایا همین افراد از اثرات این مواد بر ذهن مغز و بدن خود مطلع هستد؟؟ 

باید عرض کنم ک خیر. بسیاری از افراد اهمیتی ب اثرات قرصهای مخدر نمیدهند و حتی در مسائل زناشویی نیز این مواد را وارد زندگی شان میکنند. 

 

قرص ترامادول

 

از وحشتناکترین و خطرناکترین این قرصها میتوان ب قرص ترامادول اشاره نمود ک متاسفانه طرفدارهای زیادی در سرتاسر جهان دارد. 

علی رغم اینکه این قرص درواقع یک نوع مورفین است ک جز ب دستور پزشک نباید از ان استفاده شود بسیاری از مردم از مغازه های مختلف این قرص خطرناک را تهیه و مصرف میکنند. 

 

وحشتناکی این قرص ب این صورت میباشد ک شما بعد از مصرف یک دانه ازین قرصها علاقه شدیدی پیدا کرده و روز بعد هم ان را مصرف میکنید ولی باید حتما بجای یک قرص دو عدد مصرف کنید تا 

حالی را پیدا کنید ک تازه روز قبل داشتید و ظرف ده روز مصرف شما ب یک بسته کامل ازین قرص میرسد و ظرف یک ماه ب دو الی سه بسته... و سرانجام ب بالاترین میزان مصرف یعنی اوردوز میرسید و جان خود را از دست میدهید.اگر هم خیلی باهوش باشید و مصرف این قرص را کنترل کنید ظرف چند هفته چهره شما ب صورت قابل توجهی تغییر پیدا میکند و باعث زشتی صورت و حتی کج شدن صورت افراد میشود.  

 

توصیه ما ب عزیزان این است ک تا میتوانند دوری کنند ازین قرصها.

 

آشنایی با قرصهای مخدر

انواع قرصهای مخدر و اسیب رسانی انها

 

از آثار مخرب قرص ترامادول میتوان ب تشنج های عصبی و زشت شدن چهره اشاره کرد. بله زشت شدن چهره! قرص ترامادول یکی از شیمیایی ترین و خطرناکترین قرصهای مخدر ب شمار میرود.

این مطلب توسط میثم عظیمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۵:۴۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات