فراموش کردم
رتبه کلی: 109


درباره من
اول خدا
بعدش هم خدا

ایمیل من:
gharibeh2012@gmail.com

سند مظلومیت شیعه در موزه عربستان /تصاویر

درج شده در تاریخ ۹۳/۰۳/۲۲ ساعت 16:17 بازدید کل: 64 بازدید امروز: 61
 
عکسی که ثابت می کند آنچه وهابیت مدعی است کاملا دروغ بوده و این مدعای دروغ، مستمسکی برای ایجاد تفرقه در امت اسلامی قرار گرفته است.

سند مظلومیت شیعه در موزه عربستان /تصاویر

 

به گزارش بجنا:، موزه حرمین الشریفین در مکه مکرمه میزبان اشیایی از کعبه و حرم شریف نبوی است. از ستونی که در حمله لشکریان یزید به کعبه ـ سال 65 هجری قمری ـ در آتش سوخته تا عکسی که ثابت می کند آنچه وهابیت مدعی است کاملا دروغ بوده و این مدعای دروغ را مستمسکی برای ایجاد تفرقه در دنیای اسلام قرار داده است.

 

وهابیون همواره اعمال یزید را تطهیر کرده و معتقدند که نباید یزید مورد لعن و نفرین قرار گیرد! ستون سوخته کعبه در این موزه بیانگر چیست؟ آیا باز هم باید یزید را تطهیر کرد؟ یزیدی که یکی از جنایات دوران سه ساله حکومتش، دستور حمله به کعبه و آتش زدن خانه خدا است.

ستون سوخته شده کعبه در حمله لشکریان یزید در سال 65 هجری قمری

در این موزه عکس دیگری نیز وجود دارد که نشان می دهد ائمه ّـ سلام الله علیهم اجمعین ـ مدفون در بقیع صاحب گنبد و بارگاه بودند و هنگامی که وهابیون به قدرت رسیدند، میراث مسلمانان را که تا آن روز  نسل به نسل به مسلمانان رسیده بود، ویران کردند و این خود سندی تاریخی ـ مانند هزاران هزار سند و دلیل عقلی و تاریخی دیگر ـ بر بطلان تفکر ساختگی وهابیت.

 

 

تصویر موجود در موزه حرمین الشریفین مکه

گفتنی است وهابیت بر این عقیده است که ساختن گنبد و بارگاه برای قبور شرک بوده و زیارت کننده این قبور مشرک است! آنها مدعی اند که این عقیده سیره مسلمانان از صدر اسلام می باشد حال آنکه تا قبل از تاسیس این فرقه ـ 1143 هجری قمری ـ ، ائمه بقیع سلام الله علیهم اجمعین ـ همانطور که در عکس موجود در موزه حرمین الشریفین وجود دارد ـ دارای گنبد و بارگاه بودند.

این مطلب توسط سعید کریمی. بررسی شده است.
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (4)