فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 4155


درباره من
مهسا-دانشجوی رشته گرافیک دانشگاه رودهن
مهسا فرامرزی (fifty )    

از مردم ترکمچای شرم نداریییییییییییید؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

درج شده در تاریخ ۹۱/۱۲/۰۲ ساعت 09:48 بازدید کل: 786 بازدید امروز: 120
 

جناب آقای مددی مرگ من چرا اینقدر به مردم دروغ میگوویید؟در نامه ای که نوشتین هم مسئله فرمانداری ویژه رو بیان کردید هم فرمانداری ترکمنچای رو آیا خود شما نبودید که میگفتید اگر میانه ویژه شود ترکمنچای فرمانداری نمیشود؟؟آیا شما نبودید که مردم ترکمنچای رو 3 بار به تهران کشیدید که نگذارید میانه ویژه شود.آیا شما نبودید که به مردم ترکمنچای قول داده بودید ترکمنچای رو اول فرمانداری کنید؟آیا شما نبودید که به یکی از اعضای سایت که با هزینه خودشان امضاهایی برای شما جمع کرده بودند که میانه را فرمانداری ویژه کنید و شما در جواب ایشان گفتید که نامه را به دبیر خانه ریاست جمهوری فرستادم آیا ایشان نمیتوانستند خود نامه را به دبیر خانه ریاست جمهوری پست کنن!!!!!!؟؟؟؟چرا میخواهید از آب گل آلود ماهی بگیرید یعنی مردم ترکمنچای اینقدر برایتان بی ارزش شدن که حاضر شدید جبهه خودتان را 180 درجه تغییر دهید چگونه میتوانید تو روی مردم ترکمنچای نگاه کنید. شما نامه را در مورخ 91/3/23 به وزرارت کشور داده اید پس چرا از اون موقع هیچ کاری نکرده اید و فقط چوب لای چرخ مهندس گذاشته اید.
از مردم نمیترسید از خدا بترسید آخرتی هم وجود دارد.

مگه مردم ترکمنچای چه بدی در حق شما کرده اند که اینگونه جواب اعتمادی که بشما کرده اند را میدهید.آقای مددی خوب تو زرد در اومدی چرا مردم ترکمنچای رو به سخره کشیدین 

 

مردم عزیز ترکمنچای من مهسا فرامرزی که مادرم اهل روستای خاتون آباد ،بخش ترکمنچای هستش این رو هم بدونین  آدم هر کاری کنه نمیتونه اصلیت خودشو فراموش کنه ولی خواهشم از شما اینه که دیگه فریب این گونه افراد رو نخورید.

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
3
1 2 3


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)