فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
فراز احمدی (Eskafild )    

گزارش تصویری از کنگره بین المللی شهدای زینبیه و ثارالله

درج شده در تاریخ ۹۱/۱۱/۰۴ ساعت 03:25 بازدید کل: 1403 بازدید امروز: 34
 

همایش بین المللی نیمکتهای سوخته با حضور وزیر آموزش و پرورش، سردار نقدی، فرمانده سپاه عاشورا و جعمی از خانواده های شهدا از کشورهای لبنان، فلسطین و افغانستان در دوم بهمن برگزار شد.

shohada.jpg - 14.52 Kbبه گزارش قافلان نیوز، دوم بهمن ماه به مناسبت کنگره بین المللی شهدای زینبیه و ثارالله؛ با حضور وزیر آموزش و پرورش کلنگ یادمان شهدای زینبیه در سه راهی ترک به زمین زده شد.

وزیر آموزش و پرورش و دیگر مهمانان استانی از مدارس زینبیه و ثارالله بازدید کرده و سپس در نشست صميمي با همكاران آموزش و پرورش ميانه حضور یافتند. پس از این نشست در مزار شهدا حضور یافتند و سپس از آنجا در همایش بین المللی نیمکتهای سوخته که در سالن ارشاد در حال برگزاری بود حاضر شدند.

پس از همایش بین المللی نیمکت های سوخته نمایش نیمکت های سوخته، صحنه بمباران دبیرستان زینبیه و ثارالله با حضور هنرمندان کشوری در سالن شهید جعفری به نمایش گذاشته شد.

گفتنی است این نمایش 4 روز، تا روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت و زمان اجرای آن ساعت 18:30 در سالن شهید جعفری است.

 

گزارش تصویری از کنگره بین المللی شهدای زینبیه و ثارالله

 

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۱/۱۱/۰۴ - ۰۸:۵۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات