فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
بچه فهیم شهر (emad )    

محدویت ها کارساز هستند یا نه؟

درج شده در تاریخ ۹۹/۰۸/۱۷ ساعت 14:59 بازدید کل: 305 بازدید امروز: 305
 

با یاد او

با افزایش دوباره مبتلایان به ویروس کرونا برای دومین بار از زمان شیوع این ویروس بازار و کسب و کارها در سطح شهر تعطیل شدند تا شاید بخاطر محدویت ها تردد و حضور مردم کاهش یابد و از آمار میتلایان کاسته شود

متاسفانه در این چند روز نه تنها از میزان حضور و تردد شهروندان کاسته نشده بلکه از قبل هم بیشتر شده با این اوصاف نه تنها در زمینه کاهش مبتلایان توفیقی حاصل نخواهد شد بلکه کسب و کارها و کسبه ای که نان شب و مایحتاج خانواده هایشان را از محل کسب شان بدست می آوردند متضرر و آسیب خواهند دید.

مادامی که شهروندان به عمق فاجعه و رعایت ساده پروتکل های بهداشتی(ماسک زدن- فاصله اجتماعی- ماندن در خانه و حضور حداقلی در صورت نیاز برای خرید-ترددهای بی مورد) عمل نکنند اعمال این محدویت ها کارساز نخواهد شد.

#ما_کرونا_را_شکست_میدهیم

بازار

  

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۶:۰۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)