فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
بچه فهیم شهر (emad )    

موش ها در ورودی بازار بزرگ میانه

درج شده در تاریخ ۹۶/۱۱/۱۳ ساعت 23:23 بازدید کل: 317 بازدید امروز: 313
 

چند سال پیش شهرداری محترم جوی آب های قدیمی خیابان امام خمینی را حذف و جوی های فعلی را جایگزین کرد ولی این جوی آب ها جوابگوی حجم آب های جاری خصوصا در روزهای بارانی نبود و باعث سرریز شدن آب و آشغال در سطح خیابان و پیاده روها میشد.

شهرداری محترم برای حل این مشکل در ورودی بازار بزرگ میانه بر روی کانال فاضلاب قدیمی و چندین ساله سوراخی ایجاد کرد تا آب  جو با تمام آشغال های رها شده در کانال فاضلاب بریزند....ظاهرا  با این کار، مشکل سرریز شدن آب جوها حل شد ولی چند سالی ست مشکلات دیگری گریبانگیر کسبه و مغازه داران این قسمت از بازار شده و آن بوی تعفن و بد فاضلاب و تردد موش های کانال به بیرون و داخل مغازه هاست...

سرپرست محترم شهرداری میانه ،فلسفه وجودی فاضلاب به سرپوشیده بودن آن جهت جلوگیری از شیوع بیماری و حذف موش ها از سطح شهر است خواهشا در خصوص رفع این معضل اقدام و دستور لازم را مبذول فرمائید.    

موش ها در ورودی بازار بزرگ میانه

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۳:۴۹
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)