فراموش کردم
اعضای انجمن(526) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
بچه فهیم شهر (emad )    

برگزاری مسابقه پینگ پنگ بمناسبت روز مهندس

درج شده در تاریخ ۹۵/۱۲/۰۴ ساعت 00:38 بازدید کل: 184 بازدید امروز: 183
 


 به اطلاع میرساند که بعد از ظهر دیروز و دیشب مسابقه ای تحت عنوان روز مهندس بین بازیکنان نظام مهندسی میانه بصورت گروهی و ضربدری در خانه تنیس روی میز شهرستان میانه برگزار شد که در نهایت اقایان 1_ مهندس غلامحسن جواد زاده 2_ مهندس محمود باقرلویی مقام های اول و دوم را کسب نمودند و اقایان مهندس ایرج مددی و مسعود محمدی مشترکا  مقام سوم را بدست آوردند.

این مسابقه با شور و شوق فراوانی و در سطح بسیار بالایی برگزار شد که در میان انها بازیکنانی وجود داشتند که سابقه اعزام به مسابقه کشوری در رده نوجوانان را داشتند .

امیدواریم  مسابقات بعدی با حضور و شرکت افراد بیشتری انجام بگیرد.

جا دارد از حضور مهندسین پیشکسوت مثل اقای مهندس حشمتی در این مسابقات تشکر و قدردانی کنیم. برای تمامی بازیکنان شرکت کننده آرزوی موفقیت های روزافزون داریم.

 

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۱۲/۰۴ - ۰۰:۳۹
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)