فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
بچه فهیم شهر (emad )    

شرح یک توهین...و ابراز تاسف انجمن کارتونیستهای تبریز

منبع : http://www.tabrizcartoons.com/fa/%D8%A7%D8%AE%D8%A
درج شده در تاریخ ۹۵/۱۰/۱۲ ساعت 11:51 بازدید کل: 472 بازدید امروز: 462
 

بچه که بودیم در دعواهای کودکانه خود و هنگامی که کم می آوردیم شعار «آینا....آینا»..(آیینه...آیینه) سر میدادیم که حریف بداند که هرچه بیان میکند خود معرف آن است.

در جنگ و جدالهای سیاسی گاها چنین رفتارهایی ولو به ندرت مشاهده میشود.در آخرین نمونه از این دست،هنرمندی که اتفاقا از لحاظ اخلاقی و شخصیتی مورد تایید است و از اعضای پر افتخار انجمن کارتونیست های تبریز میباشد مورد هجمه و اثرش مورد تحریف و سرقت واقع گردیده است.

       نشریه قافلان در شماره 145 خود کاری از حسین.پ

را به چاپ رساند که در اصل اثر متعلق به آقای محفوظی بوده  است. تصویر زیر متعلق به آقای محفوظی می باشد.

 

 لیکن با تغییراتی در اجرای دست و چاپ دیگر آثار آقای محفوظی بر روی کاغذ ، به نوعی تحریف واقع صورت گرفته است. در واقع آقای محفوظی بدون اشاره به فرد و گروه خاصی و بدون ذکر نام بصورت کلی و جهان شمول از قلم به دستان انتقاد کرده بود. ولی در کار تحریف شده نامبرده مستقیما مورد حمله این نشریه قرار گرفته است.با توجه به آورده شدن کارهای دیگر آقای محفوظی در کار تحریف شده این امر مصداق اهانت و از نظر تخصصی جرم محسوب شده ،حق پیگیری حقوقی برای آقای محفوظی،محفوظ و انجمن کارتونیستهای تبریز و فکو ایران از این عمل ابراز تاسف نموده و حمایت خود را از هنرمند به دلیل حمله مستقیم و توهین آشکار این نشریه اعلام مینماید.

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۶:۲۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)