فراموش کردم
رتبه کلی: 785


درباره من
دوستان عزيز علاوه بر اين سايت می‌توانيد مطالبی را از وب‌لاگ من به آدرس physicsmirzaee.blogfa.comدريافت كنيد
تلفن تماس 09123756144
عدالت میرزایی (em-m54 )    

علیرضا هاشمی, دبیرکل سازمان معلمان ایران بازداشت شد.

منبع : http://bit.ly/1G8ZC6R
درج شده در تاریخ ۹۴/۰۲/۰۱ ساعت 16:47 بازدید کل: 67 بازدید امروز: 65
 

علیرضا هاشمی, دبیرکل سازمان معلمان ایران بازداشت شد. وی متعاقب حکمی که در سال ۸۹ علیه او صادر شده بود، بازداشت شد. اجرای این حکم تاکنون به تاخیر افتاده بود.

آقای هاشمی در سال ۸۹ بخاطر «پیگیری مطلبات صنفی» و «دیدار با خانواده‌های معلمان زندانی» به ۵ سال زندان محکوم شده بود.

«طاهره نقیئی»، قائم مقام سازمان معلمان ایران در این باره گفت: «اجتماع و تبانی به قصد برهم زدن امنیت ملی» و «تبلیغ علیه نظام» از جمله اتهامات آقای هاشمی در دادگاه یاد شده بوده است.

ماموران حوالی ساعت ۷ صبح دیروز به منزل دبیرکل سازمان معلمان ایران وارد شدند اما آقای هاشمی در آن زمان در مدرسه بوده است. همسر آقای هاشمی در پی ورود ماموران به منزل, با او تماس می‌گیرد و آقای هاشمی خود را به سرعت به منزل می‌رساند و در نهایت بازداشت می‌شود. گزارش شده که آقای هاشمی به زندان اوین منتقل شده است.

گفتنی است آقای هاشمی یکبار دیگر در تاریخ ۲۳ اسفند ۸۵ در پی تجمع معلمان مقابل مجلس همراه با گروهی از فعالان صنفی بازداشت شده بود. او در‌‌ همان زمان به ۳ سال حبس محکوم شده بود اما حکم صادره علیه او پس از اعتراض و درخواست تجدید نظر لغو شد.

 

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است.
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)