فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
محمد الدار (eldar )    

نجات جوان اعدامی با تلاش خیرین و کاپیتان شهبازی

درج شده در تاریخ ۹۷/۰۷/۱۰ ساعت 17:29 بازدید کل: 357 بازدید امروز: 357
 

میگویند در کارها نباید ریا کرد...

اما بعضی از کارها را باید گقت .. تا مردم بدانند که هنوز مردی و نیکی نمرده است و هستند کسانی که بی هیچ چشم داشتی برای کمک به  مردم و جامعه تلاش می کنند.

 هشت سال پیش پسری شانزده ساله به نام بهشاد ، بطور اتفاقی و ناخواسته مرتکب قتل شده و محکوم به قصاص گردید ،او که اکنون بیست و چهار سال دارد و قرار بود مهر ماه اعدام شود. بهشاد که تمام دوران کودکی و نوجوانی خود را پشت میله های زندان در کابوس طناب دار گذرانده بود و هم اکنون با گذشت و بزرگواری خانواده اولیای دم فرصت تولدی دوباره داشت که به زندگی برگردد. اما به شرط پرداخت دیه طی زمان مشخص شده تا ۷ مهر ماه ، اما خانواده این جوان به شدت نیازمند و تهی دست ، به هیچ عنوان توانایی پرداخت مبلغ ذکر شده دیه در پرونده را نداشتند. مادر بهشاد توانایی پرداخت دیه را نداشت و با کلی دردسر توانسته بود فقط 10 میلیون وام بگیرد.

اما با رایزنی های بسیار توسط خیرین از چمله کاپیتان هوشنگ شهبازی افتخار ما، اولیای دم مقتول با بزرگواری بشرط دریافت دیه حاضر به گذشت شدند.کاپیتان شهبازی با همکاری جمعی از خیرین و هنرمندان ، خانوم رخشان بنی اعتماد ، باران کوثری عزیز ، خانوم پرستو صالحی ، آقای یاسر بختیاری ( یاس ) و ... کمپینی برای نجات بهشاد و تهیه دیه ، به راه انداخت که خوشبختانه با کمک و همراهی مردم ایران توانست طناب دار را از گردن این جوان نادم در بیاورد.

با تشکر از کاپیتان شهبازی و خانم و آقای صادقی و آقای رضابخشی و همه کسانی که با خلوص قلبی در این کار نیک یاری نمودند.

 

کاپیتان شهبازی

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۷:۳۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)