فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

پیام تسلیت دکتر یعقوب شیویاری به مناسبت حادثه تروریستی اخیر تهران

درج شده در تاریخ ۹۶/۰۳/۱۸ ساعت 15:27 بازدید کل: 526 بازدید امروز: 520
 

بسم الله الرحمن الرحیم

حوادث تروریستی امروز بار دیگر کام ملت بزرگ ایران را تلخ کردو یادآور نقشه شوم دشمنان این ملت در سالهای دهه60 برای ایجاد جو ناامنی با استفاده از حملات مسلحانه و ترور کور از سویی به مراکز حساس حکومتی  و از سوی دیگر به مراکز مذهبی پرجمعیت بود.دشمنان  باید بدانند بی شک ملت بزرگ ایران در این برهه زمانی اجازه تکرار آن روزها را به احدی نخواهد داد. حمله رذیلانه ی تروریستی فریب خوردگان استکبار جهانی به مرقد مطهرحضرت امام خمینی(ره) و ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی نشان از ددمنشی این فرومایگان در مقابل اراده و یک پارچگی ملّت شهید پرور ازموفقیت ها و پیروزی های پی در پی ایران اسلامی می باشد. 
این جانب ضمن عرض تسلیت شهادت جمعی از مردم شریف و همکاران اداری مان در مجلس شورای اسلامی محضر مقام معظم رهبری ملت شهید پرور وخانواده های داغدیده ازپیشگاه خداوند متعال علو درجات  وبر بازماندگان صبرواجر و برمصدومان حادثه سلامتی و بهبودی را خواستارم .     
دکتر یعقوب شیویاری
نماینده مردم شریف میانه و بخش های ترکمنچای ،کندوان ،کاغذکنان و مرکزی در مجلس شورای اسلامی
96/3/17

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۶/۰۳/۱۸ - ۲۱:۳۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)