فراموش کردم
اعضای انجمن(135) صفحه اصلی اخبار میانه صفحه اصلی انجمن مقررات انجمنهای سایت
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

لزوم اجرای دقیق و درست طرح تجمیع و ساماندهی دانشگاه آزاد اسلامی

منبع : http://www.mehrnews.com/news/3693481/%D9%84%D8%B2%
درج شده در تاریخ ۹۵/۰۴/۰۳ ساعت 10:52 بازدید کل: 42 بازدید امروز: 39
 

دکتر یعقوب شیویاری

 

تبریز - نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تجمیع و ساماندهی دانشگاه آزاد اسلامی باید به نحو احسن انجام شود.

به گزارش خبرنگار مهر، یعقوب شیویاری شامگاه چهارشنبه در جلسه هم اندیشی نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی درباره  بررسی راه کارهای توسعه فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی در استان گفت: اگر طرح تجمیع و ساماندهی در دانشگاه آزاد اسلامی به نحو احسن اجرا شود بار زیادی از دوش آن برداشته خواهد شد.

نماینده میانه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایش امام راحل گفت: دانشگاه کارخانه  آدم سازی است و دانشگاه آزاد اسلامی باید براساس فلسفه وجودی خود حرکت نماید و وظیفه همگان یاری به این نهاد انقلابی و شجره طیبه است.

وی  تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در دهه های گذشته رشد کمی خود را پشت سر گذاشته و اکنون زمان توسعه کیفی آن فرا رسیده است که باید دقت بیشتری براین داشت.

این نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی افزود: تغییر در مدیریت ها امری لازم و اجتناب ناپذیر است ولی باید از هرگونه شتابزدگی دوربوده و بادرایت کامل، پاکدست ترین، متدین ترین، متعهد ترین واصلح ترین فرد را برای اداره امور در دانشگاهها انتخاب کرد.

وی در پایان خود را سرباز مخلص و در خدمت دانشگاه خواند وقول مساعدت و همکاری در زمینه رفع مشکلات وتوسعه دانشگاه آزاد اسلامی میانه و استان را داد.

گفتنی است جلسه هم اندیشی با نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی درباره  بررسی راه کارهای توسعه فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی در استان به همت دبیرخانه هیأت امنای استان آذربایجان شرقی و اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز عصر روز دوم تیرماه در سالن شمس این دانشگاه برگزار شد.

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)