فراموش کردم
رتبه کلی: 113


درباره من

hadi_miyanali (dj-hadi )    

مردی باهمسرش در خانه تماس گرفت و گفت:"

درج شده در تاریخ ۹۳/۱۰/۲۵ ساعت 22:50 بازدید کل: 112 بازدید امروز: 107
 

مردی باهمسرش در خانه تماس گرفت و گفت:"عزیزم ازمن خواسته شده که با رئیس و چند تا از دوستانش برایماهیگیری به کانادا برویم"ما به مدت یک هفته آنجا خواهیم بود.این فرصت خوبی است تا ارتقای شغلی که منتظرش بودم بگیرم بنابراینلطفا لباس های کافی برای یک هفته برایم بردار و وسایل ماهیگیری مراهم آماده کن

ما از اداره حرکت خواهیم کرد و من سر راه وسایلم را از خانه برخواهمداشت ، راستی اون لباس های راحتی ابریشمیآبی رنگم را هم بردار !

زن با خودش فکر کرد که این مساله یک کمی غیرطبیعی است امابخاطر این که نشان دهد همسر خوبی است دقیقا کارهایی را کههمسرش خواسته بود انجام دادهفته بعد مرد به خانه آمد ، یک کمی خسته به نظر می رسید اماظاهرش خوب ومرتب بودهمسرش به او خوش آمد گفت و از او پرسید که آیا او ماهی گرفتهاست یا نه ؟مرد گفت :"بله تعداد زیادی ماهی قزل آلا،چند تایی ماهی فلس آبی و چند تا هم اره ماهی گرفتیم .اما چرا اون لباس راحتی هایی که گفته بودم برایم نگذاشتی ؟"جواب زن خیلی جالب بودزن جواب داد : لباس های راحتی رو توی جعبه وسایل ماهیگیریتگذاشته بودم ؟!؟!؟!

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۳/۱۰/۲۵ - ۲۲:۵۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)