فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
بی طرف (delvapas )    

حیدری آزاد انتقاد کرد: برگزاری تئاتر خیابانی و موسیقی سنتی در میانه به فراموشی سپرده شده است

منبع : http://khabarfarsi.com/ext/9782371
درج شده در تاریخ ۹۳/۰۴/۱۶ ساعت 22:07 بازدید کل: 122 بازدید امروز: 120
 

فرماندار شهرستان میانه گفت: متاسفانه برگزاری تئاترهای خیابانی و موسیقی سنتی در شهرستان بزرگ و پرجمعیت میانه به فراموشی سپرده شده است.

 

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل حیدری آزاد بعد از ظهر دوشنبه در همایش تجلیل از هنرمندان تئاتر شهرستان میانه با اشاره به تاثیر تئاتر و نمایش های خیابانی در محلات و شهرهای مختلف میانه گفت: برگزاری این نمایش ها و تئاترها می تواند باعث افزایش نشاط اجتماعی و رفع استرس در مردم شود.

 

وی با تاکید بر اینکه ایجاد فضا برای نشاط اجتماعی نیازمند حضورهنرمندان است، اظهار داشت: باید به هنرمندان توجه و کمک شود تا انها دغدغه هایی جز تولید هنر نداشته باشند.

 

حیدری آزاد همچنین در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه هنرمندان می توانند با بازگو کردن مسائل و معضلات اجتماعی باعث آگاه سازی مردم شوند، گفت: هنرمند جزئی از جامعه است که اگر جامعه دچار استرس شود، او نیز گرفتار استرس و فشار می شود.

 

وی همچنین خواستار راه اندازی پارک بانوان در شهرستان میانه شد و گفت: نیمی از جمعیت میانه را بانوان تشکیل میدهند و باید به فکر آسایش و رفاه آنان نیز بود که این خود باعث کاهش آسیب های اجتماعی نیز می شود.

 

این مطلب توسط جعفر امینی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۰۴/۱۶ - ۲۲:۳۹
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)