فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

یک توصیه مهم برای هموطنان گرامی

درج شده در تاریخ ۹۵/۰۴/۰۱ ساعت 09:30 بازدید کل: 110 بازدید امروز: 107
 

با عرض سلام و ادب از هموطنان عزیز خصوصا رانندگان و سرنشینان اتومبیل ها تقاضا میشود از انداختن ته سیگار روشن به بیرون مخصوصا در بیرون از شهرها بدلیل خشک بودن خار و خاشاک اطراف جاده ها و وقوع آتش سوزی و وارد شدن خسارات جبران ناپذیر به طبیعت و محصولات کشاورزی خودداری کنند اکثر شماها خبر دارید در این مدت کوتاه چند مورد آتش سوزی در نقاط مختلف کشورمان به علت سهل انگاری بعضی از هموطنان با خسارات بالا اتفاق افتاده. اگر آتشی در طبیعت روشن کرده ایم تا وقتی از خاموش شدن کامل آن اطمینان حاصل نکرده ایم  محل را ترک نکنیم. از مطبوعات و صدا وسیما و کلا از رسانه ها انتظار میرود در این باره بیشتر اطلاع رسانی کنند. امید است همه ما این توصیه ها را جدی بگیریم و عمل کنیم.

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۰۴/۰۱ - ۱۱:۳۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)