فراموش کردم
اعضای انجمن(135) صفحه اصلی اخبار میانه صفحه اصلی انجمن مقررات انجمنهای سایت
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

پیام تبریک سال نو و مطالبی در خصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی

درج شده در تاریخ ۹۵/۰۱/۰۲ ساعت 21:36 بازدید کل: 45 بازدید امروز: 43
 

                                   بسم الله الرحمن الرحیم
فرارسیدن سال جدید و آغاز بهار طبیعت را به حضور مردم شرافتمند میانه صمیمانه تبریک و تهنیت می گویم و از خداوند متعال سالی سرشار از موفقیت و شادکامی برای یکایک همشهریانم مسئلت می نمایم.
هفتم اسفند سال 94 بار دیگر مردم فهیم ایران اسلامی ، بر اعتقاد و اعتماد خود نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کرده و در سر صندوق ها حاضر و به کاندیدای مورد نظرشان رای دادند .بنده این اقدام شایسته و بزرگ مردم عزیز ایران بویژه همشهریانم را که ناشی از هوشمندی و بصیرت آنهاست ،تحسین میکنم و به جهت لطفی که به این حقیر داشتند صمیمانه تشکر می نمایم و لازم میدانم مطالبی را در خصوص انتخابات این دوره شهرستان میانه باستحضار برسانم:
1- وضعیت اقتصادی کشور و مشکلات معیشتی خانواده ها و بالاخص بیکاری خانمانسوز جوانان تحصیل کرده فضا را آنچنان آماده کرد که تخریب شأن و عملکرد نماینده موجود و معرفی او به عنوان مسبب و مقصر اصلی، کار بسیار آسان و در عین حال ناجوانمردانه ای بود که متاسفانه در اکثر نقاط کشور از جمله دراین شهرستان آشکارا به وقوع پیوست.
2- انتخابات این دوره مخصوصا در شهرستان میانه نشان داد که هزینه های میلیاردی در تضعیف و تخریب حیثیت یک فرد خادم میتواند موثر واقع شود اما در کسب رای حداکثری و توفیق نهایی اثر تعیین کننده نداشته و نخواهد داشت.
3- در این دوره از انتخابات ، مردم میانه به کسی بالاترین رای را دادند که حتی هزینه های حداقلی ، متعارف و ضروری انتخاباتی نیز از طرف ایشان انجام نمی گرفت ، این خصیصه میانه ایها قابل تقدیر و مثال زدنی است. به نظر میرسد این فرهنگ شایسته یعنی بی اعتنایی به کسانی که فضای رقابتی سالم را با پول و کالا آلوده میکنند نهادینه شده و این زشتی را برای همیشه از دیدگاه مردم بعنوان یک منکر آشکار و فساد آفرین تلقی و محسوب گردد.
- بنده به عنوان یک مسلمان و فرزند انقلاب که خدمت به مردم را بالاترین عبادت میدانم ، در هر جا و سمتی باشم همچنان خدمتگزار مردم خواهم بود . با روحیه انقلابی و عدالت خواهی در راستای فرمان رهبر انقلاب و تاکید ایشان در پیام نوروزی سال 95 اقتصاد مقاومتی را محور و اقدام عملی در آن مسیر را تنها راه نجات اقتصاد بیمار و معلول کشور میدانم.
 تا اصلاح قیمت حامل های انرژی ، سیستم مالیاتی کشور و کنترل قاچاق و تمامی رویه هایی که منتهی به گرفتن حقوق مردم از ثرتمندان و برگشت آن به خزانه و هزینه کرد آن در مسیر پروژه های عمرانی و فعال شدن چرخه بنگاههای تولیدی و اقتصادی و دیگر اموری که منجر به اشتغال و رفاه اجتماعی میشود از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد . تا بهبودی نسبی وضعیت اقتصادی کشور هم چنان پایبندم یارانه نقدی به حساب قشر متوسط و پایین تر نه تنها ادامه داشته و حتی در اصلاح بعدی قیمت ها به قشر یاد شده کارت پرداخت قبوض (مصرف متعارف آب و برق و گاز ) جهت جلوگیری از آسیب دیدن اقشار مذکور داده شود.
هم چنین طرح های نیمه تمام را که در برنامه کاری دولت در شهرستان میانه به تنهایی یا مشترکاً قرار داده بودم تا حصول نتیجه ادامه خواهم داد.
 در پایان ضمن آرزوی توفیق خدمتگزاری به منتخبین محترم مردم شریف میانه ، انتظار و تقاضا دارم نسبت به ایجاد دفتر مشترک که قدم اول در هماهنگی و وحدت نمایندگان و رضایت و خواسته مردم نیزمیباشد و آرزوی قلبی اینجانب بوده (بنا به علل و موانعی در مجلس نهم محقق نشد) ان شاءاله اقدام نموده تا گامی موثر در توسعه منطقه برداشته شود.والسلام علیکم 


                                                
  سید بهلول حسینی 
                              نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامیاین مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۰۱/۰۲ - ۲۱:۴۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات