فراموش کردم
اعضای انجمن(135) صفحه اصلی اخبار میانه صفحه اصلی انجمن مقررات انجمنهای سایت
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

با پیگیری های مهندس حسینی با ایجاد اداره میراث فرهنگی در میانه موافقت شد

درج شده در تاریخ ۹۴/۱۰/۲۱ ساعت 15:45 بازدید کل: 63 بازدید امروز: 61
 

با پیگیری های مهندس حسینی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی و با دستور معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری اداره میراث فرهنگی در شهرستان میانه ایجاد میشود.

متن دستور رئیس سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری:

مردم شریف میانه استحقاق برخورداری از امکانات اداری و خدماتی بیش تر از شرایط موجود را دارند،لطفا پیگیری فرمائید تا مجوزهای لازم اخذ و اداره میراث فرهنگی تشکیل شود.

متن موافقت نامه  سازمان میراث فرهنگی  به درخواست مهندس حسینی:

جناب آقای حسینی

نماینده محترم میانه در مجلس شورای اسلامی

بازگشت به نامه شماره 322277 مورخ 94/2/14 جنابعالی در خصوص ارتقاء نمایندگی میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری شهرستان میانه به اداره و با عنایت به پی نوشت ریاست محترم سازمان مبنی بر پیگیری موضوع تا حصول نتیجه ، به استحضار میرساند ؛ در راستای اهداف ذاتی سازمان مبنی بر توسعه صنعت گردشگری،صنایع دستی و حفظ مواریث فرهنگی و معنوی کشور و با توجه به پیگیری های بعمل آمده و ظرفیتها و پتانسیل های موجود در آن شهرستان و هم چنین بر اساس شاخص ها ی اعلام شده و کسب امتیازهای لازم از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی با ارتقاء نمایندگی مذکور به اداره موافقت بعمل آمده است.

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۱۰/۲۱ - ۱۸:۱۷
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات