فراموش کردم
اعضای انجمن(135) صفحه اصلی اخبار میانه صفحه اصلی انجمن مقررات انجمنهای سایت
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

جذب اعتبار سه هزار میلیون ریالی برای بازسازی مرکز بهداشت شهر ترک توسط مهندس حسینی

درج شده در تاریخ ۹۴/۰۷/۰۵ ساعت 13:54 بازدید کل: 203 بازدید امروز: 196
 

با پیگیری های مهندس حسینی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی ، مبلغ سه هزار میلیون ریال برای بازسازی و تجدید بنای مرکز بهداشت و درمان شبانه روزی شهر ترک اختصاص داده شد.

در درخواست مهندس حسینی از وزیر محترم بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی آمده است:

بخش کندوان از مناطق پرجمعیت و محروم شهرستان میانه بوده و ساختمان مرکز بهداشت و درمان شبانه روزی شهر ترک (مرکز بخش کندوان) بعلت قدمت بالای 30 سال آن کاملا فرسوده و نیاز به تجدید بنا دارد.اینجانب حدود دو ماه قبل از ساختمان مذکور بازدید نمودم و فعال بودن خدمات درمانی و بهداشتی آن مجموعه را قابل تحسین و نیاز به بازسازی ساختمان آن را بعنوان مهندس عمران تایید می نمایم.لذا خواهشمند است دستور فرمایید نسبت به تامین اعتبار مورد نیاز (حداقل 300 میلیون تومان) مساعدت لازم مبذول گردد.اعلام نتیجه مزید امتنان خواهد بود.

با دستور وزیر محترم بهداشت و درمان تحت عنوان: " لطفا پرداختی به حوزه انتخابی نماینده محترم میانه را جداگانه اعلام کنید" و پیگیری های بعدی مهندس حسینی از معاونت وزارت بهداشت ، مبلغ سه هزار میلیون ریال از محل برنامه 30315 ذیل ردیف 1394502 به مرکز بهداشت و درمان شهر ترک اختصاص داده شد.

 

 

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۹
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)