فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
بهزاد پاکدل (behzad50 )    

صدور بیش از حد مجوز اسلحه ومهمات در میانه ونقش آن در ازبین بردن طبیعت وکشاورزی منطقه

درج شده در تاریخ ۹۱/۰۳/۲۷ ساعت 19:42 بازدید کل: 1228 بازدید امروز: 42
 

اگر گذرتان به اداره اسلحه و مهمات پادگان میانه واقع در انتهای خیابان پادگان نرسیده به پمپ بنزین آقای صیامی بیفته مشاهده خواهید کرد که شکارچیان طبیعت از اول طلوع صبح مثل اینکه در صف CNG ایستاده اند .در صورتی که اینها جهت شکار در صف گرفتن مهمات یا صدور مجوز اسلحه ایستاده اند یکی نیست تو این شهر بگوید که مگر چقدر شکار در این شهر ومناطق اطراف است چرا این قدر مجوز سلاح به مردم داده می شود برای چند هزار تومان پول صدور مجوز سلاح چرا حیوانات وحشی را از بین میبرید .آیا می دانستید مثلا" ارزش یک کبک چقدر است ؟ اگر واقع بینانه به این سوال نگاه کنید کبک میلیونها تومان ارزش دارد ولی شکارچی آگاهانه یا ناآگاهانه دست به تخریب طبیعت می زند . کبک پرنده ای است که در زمستان آفت بسیار مهم وخطر ناک بنام سن گندم را از محل زمستان گذران خود یعنی از زیر گونها خارج کرده ومی خورد با نابودی کبک این حشره چندین سال است که طغیان کرده و کشاورزان ما مجبور هستند خسارت شکار کبک وصدور اسلحه را نقدا" از جیبشان بدهند در کشورهای دیگر محیط زیست آن کشور. اقدام به پرورش کبک و رها سازی آن به طبیعت می کند ولی ما با دست خود نسل این حیوان را منقرض می کنیم ومسئولین صدور مجوز اسلحه با دادن آمار به این کار خود افتخار می کنند . علاوه بر گونه های جانوری گونه های گیاهی نیز با چرای بیش از حد و زود هنگام دام در چراگاهها و مراتع ییلاقی در حال انقراض است در شهری که در بهترین نقطه شهر از لحاظ خاک زراعی اقدام به ایجاد شهرک می کنیم ( منطقه پدپد یا کفشن بالا یا اراضی زراعی تازه کند بالا) شما چه انتظاری از مردم عادی دارید من چندین بار به مسولین امور اراضی جهاد کشاورزی این را مطرح کردم و اینها گفتند که این اراضی جزء حریم شهر می باشد . دوستان اطلاع دارند که اکثرا"در آمد این شهر از کشاورزی و دامداری می باشد و اگر این اراضی حاصلخیز و درجه یک تبدیل به دیوار و ساختمان بشود پس چه کسی کشاورزی خواهد کرد چه کسی غذای این مردم را تولید خواهد کرد از دوستداران محیط زیست و آنهایی که آینده این شهر یا کلا" کشور را در خطر می بینند باید اعتراضات خود را در رسانه ها اعلام نمایند. دشمن برای اینکه یک کشور را به سلطه خود در آورد سعی می کند اورا از لحاظ مواد غذایی به خود وابسته نماید علت اصلی شکست شوروی از آمریکا به خاطر وابستگی به گندم آمریکا بوده .دوستان: ما با دست خود بهترین خاک زراعی را تبدیل به ساختمان می کنیم وبا دست خود آفت سن گندم را به جان مزارع می اندازیم مراتع و جنگلها را. سواحل دریای خزر و دریاچه ارومیه را بی آب و آلوده می کنیم و از آن طرف می گوییم مرگ بر آمریکا به خدا کارهای برخی از مسئولین بدتر از جنایات دشمن است به امید ایرانی آباد.

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۱/۰۳/۲۸ - ۰۶:۳۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات