فراموش کردم
اعضای انجمن(67)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: علیرضا نصیرزاده
علیرضا نصیرزاده (barmakh5846 )    

تمدید مهلت ثبت نام مسکن ملی مددجویان و معلولان

منبع : روابط عمومی بهزیستی میانه
درج شده در تاریخ ۰/۱۰/۲۰ ساعت 21:10 بازدید کل: 352 بازدید امروز: 352
 

تمدید مهلت ثبت نام مسکن ملی مددجویان و معلولان

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی از تمدید مهلت ثبت نام طرح ملی مسکن ویژه مددجویان و معلولان تحت پوشش بهزیستی با پیگیری های ریاست سازمان بهزیستی خبر داد.

دکتر صحاف در نشست خبری با بیان اینکه این تمدید صرفا مختص اقشار تحت پوشش بهزیستی می باشد ؛ ابراز داشت : تاکنون ۴۴۵۸ نفر از اقشار تحت پوشش بهزیستی آذربایجان شرقی در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند .

وی اظهار داشت: معلولان و مددجویان واجد شرایطی که اسامی واطلاعات خانوارشان از سوی استان به بهزیستی کشور ارسال شده و در مهلت مقرر موفق به ثبت نام در طرح مذکور نشده اند می‌توانند از تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ لغایت ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ ضمن مراجعه به سامانه طرح و وارد  کردن کد ملی و شماره موبایل اقدام به ثبت نام کنند.

صحاف همچنین افزود : سایر مددجویان و معلولان تحت پوشش استان که قبلا نسبت به ثبت نام به عنوان جمعیت هدف فاقد مسکن اقدام نکرده اند ؛ تا روز شنبه مورخه ۱۴۰۰/۱۰/۲۵  می توانند با مراجعه به ادارات بهزیستی شهرستانها نسبت به ثبت مشخصاتشان جهت ارسال به بهزیستی کشور اقدام نمایند.

این مطلب توسط علیرضا نصیرزاده بررسی شده است. تاریخ تایید: ۰/۱۰/۲۰ - ۲۱:۱۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)