فراموش کردم
اعضای انجمن(67)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: علیرضا نصیرزاده
علیرضا نصیرزاده (barmakh5846 )    

تقدیر مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان شرقی از بانکهای شهرستان میانه

منبع : روابط عمومی بهزیستی میانه
درج شده در تاریخ ۰/۰۱/۲۹ ساعت 16:39 بازدید کل: 72 بازدید امروز: 72
 

مدیرکل بهزیستی استان آذربایجانشرقی

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان میانه؛ دکتر فرگل صحاف ابراهیمی مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان شرقی، از کلیه مسئولین اعتبارات بانکهای کشاورزی(شعبه مرکزی میانه، شعبه شهر ترکمنچای، شعبه شهر ترک و شعبه شهر آقکند)، ملی(شعبه امام و بازار میانه، شعبه شهر ترکمنچای)، مسکن(شعبه مرکزی)، رفاه کارگران، توسعه تعاون، تجارت و مهر ایران به دلیل حمایتهای شایان از 192 نفر از مددجویان و معلولین تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان میانه در سال 1399 و نیز نقش آفرینی در کمک به گسترش توانمند سازی، ایجاد اشتغال و حفظ کسب و کار  و با عالی ترین عملکرد در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه، با اهدای لوح تقدیر و عنوان نشان مددکار افتخاری سازمان بهزیستی از زحمات آنان تشکر و قدردانی نمود.

متن لوح تقدیر مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان شرقی به شرح ذیل:

حال که در این شرایط خطیر میهن عزیزمان توفیق و فرصت خدمت بی منت در امر توانمند سازی، ایجاد اشتغال و حفظ کسب و کار مددجویان و معلولین عزیز در سایه توجهات و عنایات باریتعالی نصیب شما بزرگوار گردید، شما را مددکار افتخاری و همکار خود در این سازمان دانسته و با این اصل و روحیه مددکاری شاهد عالی ترین عملکرد در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه در شرایط کنونی اقتصادی و عوارض ناشی از شیوع بیماری کرونا هستیم. لذا بر خود لازم می دانم از زحمات و تلاش های شما تشکر و قدردانی نمایم و امید آن دارم با حفظ همان روحیه تلاشگر مددکاری، با وحدت و همدلی بتوانیم در توانمند سازی و اشتغال جامعه هدف بهزیستی، بیش از پیش موفق باشیم.

این مطلب توسط علیرضا نصیرزاده بررسی شده است. تاریخ تایید: ۰/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)