فراموش کردم
اعضای انجمن(67)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: علیرضا نصیرزاده
علیرضا نصیرزاده (barmakh5846 )    

تجلیل از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان های شهرستان میانه

منبع : روابط عمومی بهزیستی میانه
درج شده در تاریخ ۹۹/۱۱/۲۴ ساعت 21:32 بازدید کل: 153 بازدید امروز: 153
 

به گزارش حوزه روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان میانه، آیین تجلیل از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان های شهرستان میانه با حضور محمدرضا جروقی رییس اداره بهزیستی، دکتر فریدون سیمین فر رییس شبکه بهداشت و درمان و دکتر پورصفر رییس بیمارستان های این شهرستان و جمعی از پزشکان، پرستاران، مدیران؛ و کارشناسان اداره بهزیستی و موسسه خیریه امیدنو، در محوطه بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) برگزار شد.

در آیین تجلیل از مدافعان بهداشت و سلامت بیمارستان های میانه، محمدرضا جروقی رییس اداره بهزیستی با اشاره به فداکاری‌های شبانه روزی کادر زحمتکش درمان و مدافعان سلامت در ایام شیوع بیماری کرونا گفت: امروز همه ما و ملت شریف ایران اسلامی به فداکاری ها، ایثار و از جان گذشتگی های بی دریغ پزشکان، پرستاران و کادر درمانی می‌بالد، و با وجود نثار کردن چندین صد شهید عرصه سلامت در طول شیوع بیماری کرونا تاکنون، همچنان در راستای حفظ سلامت بیماران به خصوص افراد مبتلا به کووید – ۱۹ از جان مایه می‌گذارند  و امیدواریم ان شاءالله با یاری خداوند متعال و تلاشهای شبانه روزی کادر درمان و رعایت هر چه بیشتر پروتکل های بهداشتی، به زودی این بیماری منحوس ریشه کن شود.

در این مراسم، جمعی از فرزندان موسسه خیریه خانه امیدنو شهرستان میانه تحت نظارت سازمان بهزیستی، از مسئولین، پزشکان، پرستاران و کادر درمان بیمارستان های این شهرستان با اهدای شاخه گل و نقاشی نشان از احساسات کودکانه شان به زحمات ارزشمند مدافعان بهداشت و سلامت، تجلیل بعمل آوردند. همچنین لوح یادبود این مراسم، توسط رییس اداره بهزیستی به دکتر سیمین فر رییس شبکه بهداشت و درمان و دکتر پورصفر رییس بیمارستان خاتم الانبیاء و برکت امام اهدا گردید.

تجلیل از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان های شهرستان میانه

تجلیل از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان های شهرستان میانه

این مطلب توسط علیرضا نصیرزاده بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۱:۳۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)